У центрі Москви проходить Марш пам'яті Бориса Нємцова.

Про це повідомляє "УНІАН".

Люди прийшли з російськими державники прапорами, прапорами російських опозиційних партій і рухів "Солидарность", "Парнас", "Форум свободной России", "Яблоко", а також плакатами з цитатами Нємцова: "Демократия - это право выгонять власть", "Сила в правде, а правда в силе", "Путин должен уйти".

Крім цього, можна побачити плакати: «Долой диктатуру», «За Россию без произвола и коррупции». Також багато плакатів з портретами політв'язнів, зокрема й українців - Сущенка, Сенцова та інших. Аби потрапити на Марш, учасники зобов'язані пройти огляд поліцією і перетнути металодетектор.

Як зазначила російська активістка Ксенія Ларіна, Нємцов був головною ланкою, що об'єднує і з'єднує опозицію.

"Його немає - і все рухнуло. Пам'ять є, а справи немає. Найстрашніша зрада пам'яті Бориса - це роз'єднаність і розгубленість нашої опозиції. Хіба не так?", - сказала вона.

Російський опозиціонер Дмитро Гудков заявив, що бере участь у Марші, аби "не тільки пам'ятати про минуле, а й боротися за сьогодення. За всіх тих, кого зробила своїм заручником держава. За Настю Шевченко. За Славу Єгорова. За Олега Сенцова. За українських моряків та російських вірян. За всіх, кого тримають у тюрмах через те, що вони думають не так, як потрібно злочинцям у владі", - сказав Гудков.

Повідомляється, що марш пам'яті Бориса Нємцова проходить під українським гаслом "Герої не вмирають". Акції «Марш Нємцова» планується провести в 33 містах Росії та інших країнах.

Нагадаємо, що у Росії невідомі спаплюжили меморіл Борису Нємцову.

Як писав "Вголос", перед зустріччю з Путіним Болтон поклав квіти на місце загибелі Нємцова.