Про це інформує прес-служба прокуратури Київщини.

Бориспільською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього народного депутата України, члена Політради «Партії Регіонів України», за фактом нанесення останнім тілесних ушкоджень працівнику державної прикордонної служби в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Так, 60-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час проходження митного контролю 01.02.2017 року, на законну вимогу працівника прикордонної служби відмовився показати паспорт громадянина України для виїзду за кордон та почав висловлювати погрози правоохоронцю.

Пізніше, нецензурно висловлюючись в бік законника, наніс останньому удар кулаком в обличчя, чим спричинив потерпілому тілесні ушкодження.

Після чого, на місце події прибули працівники патрульної поліції, проте, зловмисник продовжував поводити себе агресивно та погрожував правоохоронцям розправою в майбутньому.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.