Через п’яного поляка додому на свята спізнилося тисячі осіб, пише онлайн-видання www.o2.pl . Напередодні Великодня, у суботу о 7 ранку вантажівку, що перекинулася впоперек дороги прибрали через кілька годин після аварії. https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=l0DiJ9PcJBE

Нормальний рух на автобані A67 біля міста Ейндховен був відновлений лише в суботу після обіду. 44-літній водій тверезів вже у поліцейському відділенні. Водій був легко поранений, але після огляду, його можна було забирати до камери - повідомляють нідерландські медіа.

Це був не єдиний затриманий минулої суботи поляк у Нідерландах. Перед  10 годиною вечора у суботу поблизу з'їзду з автобана A58, польська вантажівка в'їхала у рів на роздоріжжі. Її водій зміг вистрибнути з кабіни, але різко скотився і сам приземлився у рові. Поліцейський патруль знайшов тягач DAF з причепом поблизу села Рілланд у Зеландії. Транспортний засіб відбуксували, водія позбавили посвідчення і  Wielkanoc (Великдень – з польської) він провів за гратами.