Міський суд Личаківського району Львова 30 серпня
визнав правомірними дії правоохоронців Львова по затриманню 4 осіб за спробу закидати яйцями Петра Симоненка під час його перебування у Львові, і засудив порушників адміністративного порядку на 5 діб арешту, ― повідомив „Контекст-медіа” начальник Львівського міського відділення УМВСУ Михайло Курочка.
Михайло Курочка розповів, що 29 серпня, під час виходу Петра Симоненка із приміщення палацу на пл. Петрушевича у Львові, затримані кинули в лідера комуністів одне-два яйця. „Люди. які вчинили це, поводили себе поза межами чинного законодавства, вступили в конфлікт з законом і тому на них були сформовані адміністративні матеріали за ст. 173 Адміністративного кодексу України, на підставі яких суд і прийняв відповідне рішення”, ― зазначив Михайло Курочка.
Михайло Курочка також підтвердив інформацію, що вчора з метою пікетувати Личаківський суд, де відбувався розгляд судової справи, прибули представники „Тризубу”. Проте, коли їм було пояснено суть справи, вони відмовилися від своїх намірів.
На питання чи затримані належать до організації „Тризуб”, Михайло Курочка не надав відповіді, зазначивши, що він, як керівник міської міліції, політикою не займається.
29 серпня у Львові перебував кандидат в президенти, перший секретар КПУ Петро Симоненко. У палаці на пл..Петрушевича відбулася його зустріч з виборцями.