15-місячною дитиною Тіллі отримала страшні опіки по всьому тілу. Неушкодженим залишалося лише обличчя дівчинки. Лікарі давали лише 5% шансів на виживання, але, незважаючи на песимістичні прогнози медиків, малятко справилося, перенісши 321 операцію.

Опіки дівчинка з британського графства Ноттінгемшир отримала 8 березня 2009 року. Її брат випадково зачепив кран гарячої води в той момент, коли дівчинка потягнулася за брязкальцем, яке лежало біля ванни. Не втримавши рівновагу, дівчинка впала в ємність, повну окропу.

Тіллі провела в кип'ятку кілька секунд, перш ніж мама дівчинки її дістала, та цього часу було цілком достатньо для отримання серйозних опіків.

«Я прибирала нагорі, але спустилася вниз перевірити пральну машину, коли почула крики Тіллі. Зазвичай я не залишаю її без нагляду, але вона була так захоплена грою, так що я вирішила, що встигну. Вона вже була без свідомості, а її шкіра злазила на мої руки», — згадує мама дівчинки.

Батьки негайно доставили дівчинку до лікарні, де їй провели 12-годинну операцію. Однак лікарі були впевнені, що шанси дівчинки на виживання не перевищують 5%. Як зізналися самі батьки, вони вже планували похорон і намагалися змиритися з втратою своєї дитини.

За період лікування дівчинці провели 321 операцію з трансплантації шкіри, використовували акулячі хрящі і коров'ячий колаген. Зараз Тіллі вчиться ходити, щоб підготуватися до школи.

Лікарі малятка зізналися, що це найгірший випадок опіків в їхній практиці і найбільш неймовірне зцілення.

Джерело: Life News