Минуло 2 місяці з того часу, як модний Пинзеник робив прогнози в центрі політичних прогнозів газети і нерухомості "Високий замок". Йде дощ. Прогнози не змінились. Погода погіршилась. Пісня "Синоптик" – не актуальна. Худа Zемфіра готує на осінь новий альбом. На осінь у нас зациклено й перевибори. Про це у обідньому ефірі радіостанції "Вголос 05:07 fm".

Стильна краватка Пинзеника робить свою атмосферу. Його улюбленою групою молодості, без сумніву була "Браво" зі своїм всепланетарним хітом "Стильный оранжевый галстук". Помаранчева краватка у Пинзеника за переконанням, а блакитна – за вимогою сьогоднішнього дня. Блакитна краватка створює релаксійний настрій та освітлює круглий стіл світлячками радості, добра та домашнього затишку.

Його краватка-дезік є найкращим засобом проти штину на поверхах "ВЗ". Штину совєтської столовки, де хавку дають за талончиками, або найкрутішого ресторану якогось райцентру у будь-якій точці західної півкулі нашої Батьківщини.

Добрий маг Віктор Пинзеник відповідає сьогодні на усміхнені запитання активістки, головної редакторки, дружини нардепа, галицької королеви і просто представниці найдовговічної частини людства Наталії Балюк. та інших присутніх журналістів.

Добрий маг не може говорити про негативи своєї політичної сили, а лише про чорну магію своїх опонентів з темного царства окулярного карлика Азарова-Пахла-Дапашліви. І лише послідовна політсила, назва якої починається на буквочку Б, зможу привести народ неньки, галімі дороги у Львові та депозити у валюті до логічного переможного закінчення.

Бо тільки в уряді Юлі, Віктор Пинзеник почувався як маг в Задзеркаллі, а не як лящ на пательні Сидора Ковпака.

БЮТ виграє ці блискавичні і непрості осінні вибори. Бікоз – БЮТ – зе бест оф зе бест ін зе ворлд. В БЮТі усе на місцях, усе чітко і зрозуміло. Не те, що у звіряток з фантастичного мегаблоку. Як повідомила усім присутнім Наталя Балюк, "Правиця" перебуває у мегаблоці на правах бідних родичів та церковних мишеняток і тому перебуває у медитації стосовно перебазування своїх зернових запасів на шхуну Юлії Володимирівни.

Віктор Пинзеник категоричною чарівною паличкою відхилив будь-які сподівання правчан на такий розвиток їх долі у майбутньому. Вже пізно. Занадто пізно. Мости спалено. Карта броду загублена. "Правиця" знову кружлятиме на ягодичних полях forever. Карма така.

Наступні його мовленеві конструкції та абракадабри були спрямовані на трахі та трабідохи полівівшому парламенту та неграмотному, непрофесійному, абсурдному та ідіотичного уряду (N.B. половина міністерств у якому непотрібні взагалі) Януковича, і зокрема поганцю Азарову (який боїться дискусії), за керма якого, міністерству фінансів заборонили будь-яку співпрацю з ЗМІ. А Пинзеник таке дозволяв. Він – ліберал, Але якщо ліберальна ідеологія за те, щоб звичайним людям було погано – то він не ліберал.

Ідіотизм нового уряду полягає у позичанні 1.5 мільярда бабла, у той час коли під державною подушкою лежить 26 мільярдів. "Навіщо залазити в борги?": дивується ліберальна душа Пинзеника. Навіть маг найвищого, чорного поясу, не має на це відповіді. Аномалія.

Наступні його вордівські конструкції були спрямовані на майбутнє і дітей.

Пан Пинзеник гордо повідомив про факт свої відмови від грошової допомоги після народження кіндера. Він і сам може його прогодувати. В цьому його підтримала і дружина. Ось – зразковий приклад очищених чакр та суспільно-корисної поведінки, до якої повинні стреміти усі громадяни України, та виконання заповітів XX з'їзду партії. 5 балів.

Також, Пинзеник повідомив про свій міфічний записник, де на 30 скрижалях розписано увесь подальший розвиток молодої української держави. І ці його думки про майбутнє мають втілити у життя ваші діти, шановні читачі. Задумайтесь над цим. Над цією важливої місією та величними покликанням.

На завершення своєї місії, пан Пинзеник повідомив про погоджену дружбу між БЮТ та НСНУ (мегаблок). Помилок 2005 року не буде, бо тоді програли усі. Боротьби за владу не буде. Порошенка не буде. Юля – прем'єр!

На завершення завершальної місії презентуються 4 кроки Віктора Пинзеника з книги "Як стали мільйонером за нетривале перебування в уряді". Ці високоморальні поради спрямовані на те, щоб втішити розслаблених, слабких духом, обтяжених та струджених.

Після виконання даних заповідей ви відчуєте спокій, атараксію та повний катарсис у фінансових та особистих бізнесах. Відбудеться поєднання транзитного Місяця та транзитної Венери. Жінки можуть сходити сьогодні у солярій, чоловіки – випити пивка в барі. Дітям – краще на вулицю не виходити.

Заповіді обов'язкові до повторювання протягом усього дня. Не зловживайте і буде вам подарунок від мами Юлі.

Пинзеник – людина, яка нічого не боїться.

Пинзеник – не тримає заощаджень у баксах. Вигідніше у гривнях.

Пинзеник не позичає грошей.

Пинзеник – відкритий до дискусії.