Про це він сказав на брифінгу сьогодні на виборчій дільниці №90 у Львові.

«Я думаю, що оці слова «Дозвольте львівській громаді сформувати міську, обласну ради та обрати міського голову», це робота штабу Андрія Івановича. Я не можу це стверджувати, але з того, що я читаю, я роблю таке припущення. Я знаю, що донедавна Андрій Іванович вважав себе непереможним.

Ситуація змінилась, є трошка паніка. І якщо Андрій Іванович не стане міським головою то істерії то крику брехні про те, що вибори сфальсифіковані буде багато. Будуть звинувачувати в цьому мене та партію регіонів, я до цього готовий. Я знаю просто, що таких фальсифікацій з нашої сторони не буде», - сказав Писарчук.

Також у листах є погрози фізичною розправою: «Вартість курсу відновлення після закритого перелому зі зміщенням променевої та ліктьової кісток складає близько 6000 гривень. Будь – ласка! Не впливайте на результати волевиявлення людей і тоді ніхто не буде впливати на стан Вашого здоров’я».

Листи просто вставляють у двері квартири.

Щодо порушень то, за словами Писарчука, на виборчій дільниці №90 порушень немає.

Основне порушення, про яке повідомляють штаб Партії регіонів, це те, що виборчі дільниці закривали, щоб зробити позначку «вибув» навпроти графи «Батьківщина», яку зняли з виборів до Львівської облради.

Ось які листи отримали деякі члени ДВК