«Я не знаю, чому з’явився і з чим пов’язаний запит пана Писарчука. Але думаю, що не цей депутат і не ця людина даватиме мені оцінку», – заявив в.о. начальника УМВСУ на Львівській залізниці Василь Рябошапка, коментуючи запит народного депутат Петра Писарчука до Президента України.

Нагадаємо, що 20 травня ВРУ підтримала запит народного депутата Петра Писарчука до Президента України Віктора Ющенка щодо обставин призначення на посаду та можливої причетності в.о. начальника УМВСУ на Львівській залізниці Василя Рябошапки до замаху на життя нардепа П.Писарчука та вбивства директора торгово-виробничого комплексу «Південний» у Львові В.Семенюка.

Василь Рябошапка зазначив, що розбіжності з Петром Писарчуком у них виникли після того, як останній перейшов до фракції соціал-демократів: „Я щодо «есдеків» займав певну позицію як начальник управління УМВСУ, за що і був викинутий з посад, бо вони хотіли, щоб я виконував певні політичні замовлення. З тих пір Петро Писарчук при нагоді намагається мене ущипнути”.

Яскравим тому підтвердженням, на думку Василя Рабошапки, стала „неправдива публікація у газеті «Україна і час», яка, по суті, є виданням Писарчука”, з приводу якої Рябошапка звернувася до суду про захист честі та гідності. „Я думаю, що доб’юся відповідної судової постанови і правовими методами розставлю всі крапки над «і»», - заявив він.