Про це він повідомив на прес-конференції сьогодні.

Проте, за словами Писарчука, те, що серед такої великої кількості представлених у Львові партій, «регіонами» посідають другі-треті місця, свідчить, що ПР все ж покращила свої позиції у місті.

«Так виглядає, що в місті Львові ми будемо мати більше, ніж 10%. Це, звичайно, не той результат, яким можна гордитися, але, зважаючи на всі намагання сил-опонентів змалювати нашу силу, як ворогів українського народу, ми все ж набрали таку кількість голосів», - зазначив Писарчук.

Як повідомив Петро Писарчук, найближчим часом він ініціюватиме зібрання конференції ПР, на якій попроситься у відставку.

«Я, мабуть, щось не так роблю, оскільки у моєї політичної сили на Львівщині досить поганий результат. Нехай ідуть інші люди і роблять краще. Результатами цих виборів я зовсім не задоволений і можу сміливо сказати, що готовий взяти на себе відповідальність результати «Партії регіонів» на цих виборах. І якщо керівництво партії та держави буде вважати їх провальними на Львівщині, то я подам у відставку. Бо така є європейська практика – треба вміти відповідати за свої дії», - сказав Петро Писарчук.

Петро Писарчук зазначив, що залишиться депутатом Верховної Ради у фракції «Регіонів» і не збирається переходити у якісь інші партії.