«Партію регіонів звинувачували у намаганні сфальсифікувати результати виборів, тому що вона нібито монополізувала утворення дільничних виборчих комісій. Відбулися вибори. Згідно з законом, люди, які мали на це повноваження, мали претензії до організації виборчого процесу, склали акти, як це передбачає закон. Законом передбачено, що ці акти повинна розглянути ТВК і прийняти по них рішення. В чому полягає парадокс? В тому, що якраз Партія регіонів домагається того, щоб акти про порушення були розглянуті, а люди, які звинувачували її у намаганні сфальсифікувати вибори, сьогодні блокують прийняття рішення і блокують роботу комісії протягом усього дня, затягуючи час для того, щоб у незаконний спосіб оголосити результати виборів», - заявив Петро Писарчук.

Відтак, на його переконання, для того, щоб зняти усі протиріччя та звинувачення у фальсифікаціях необхідно провести перерахунок голосів. «Ми ставимо питання, якщо потрібно, здійснити перерахунок голосів. Чому його так бояться? Оскільки нас звинувачують, що ми фальсифікатори, що ми маємо більшість у комісіях, то яка проблема? Давайте перерахуємо», - наголосив П. Писарчук.

Він закликав громадськість та політичні сили не дозволити сфальшувати результати виборів у Львові. «Відбуваються дуже нехороші речі, я би просив громадськість і політичні сили не дати сфальшувати результати виборів, провести все у відповідності до того, як передбачає закон і на тому поставити у Львові крапку», - сказав народний депутат.

Петро Писарчук наголосив, що йому прикро за тих «патріотів», які присутні в ТВК, які розказували про чесні вибори, але бояться чесного підрахунку голосів.

«Я розумію, що пана Сліпецького возить Мочарський, який виграв вибори в окрузі буцімто від Партії регіонів. Я розумію, що є не зовсім ясна і чітка позиція обласної державної адміністрації. Їм здається, що вони уникнуть відповідальності. Марно так собі думають», - підкреслив Петро Писарчук.