Про це йдеться у заяві Ігоря Гладиша, поширеній сьогодні.

У заяві зокрема сказано: «Останнім часом на мою адресу надійшло ряд звернень трудових колективів, ветеранських і молодіжних організацій з проханням висунути кандидатуру народного депутата, голову Львівської обласної організації Партії регіонів Писарчука П.І. на посаду голови Львівської міської ради».

«Хочу всіх запевнити, що іншої кандидатури ми не розглядаємо. Міська організація ПР у визначений Законом термін та строго дотримуючись визначеної процедури висуне Писарчука П.І. кандидатом в мери міста. Попередню згоду балотуватись на цю посаду дав і сам претендент», - зазначає керівник міських «регіоналів».

За словами Ігоря Гладиша, можна критично ставитись до Партії регіонів, але «незаперечним є той факт, що саме Писарчук П.І. здатен сьогодні дати Львову перспективу розвитку».

«На старті виборчої кампанії хочу звернутися до партій, громадських організацій, виборців, яким членство Писарчука П.І. в Партії регіонів заважає відкрито висловити йому свою підтримку. Львівська обласна та міська організації Партії регіонів ніколи не були в опозиції до прагнень галичан. Більше того, ми, як могли, відстоювали їх. За участі і фінансовій підтримці Писарчука П.І. ремонтується спілка письменників і журналістів, бібліотека ім. Стефаника, встановлено біля десяти пам'ятних знаків видатним діячам національно-визвольних змагань, пам'ятник Святославу в Сколівському районі, встановлено меморіальний музей І.Антонича в Мостиському районі, засновано премію ім. Вільде, створено фільми про проводирів УГКЦ А. Шептицького та Й.Сліпого. Ще багато інших справ свідчать про повагу до історії рідного краю», - наголошується у заяві.

«Чи можуть, замість голослівних звинувачень, щось подібне подати на суд громадськості «захисники галичан від Партії регіонів»? Тому ми йдемо на вибори з твердою вірою в мудрість львів'ян і перемогу нашого кандидата», - відзначає Ігор Гладиш.

Нагадаємо, що офіційне висунення кандидатів в депутати та міських голів розпочнеться з 27 вересня.