Питання формування бюджету на 2005 рік обговорювалось сьогодні у Львові під час наради керівництва Львівської ОДА.
За словами голови Львівської ОДА Олександра Сендеги найгірша ситуація з бюджетом у Старосамбірському, Бориславському, Перемишлянському та Сколівському районах. „Надходження до бюджетів Старого Самбора, Борислава, Перемишлян і Сколе складають 63-71%”, — відзначив Олександр Сендега.
„Протягом 7 місяців цього року надходження до бюджету склали 59% відносно плану на рік. Це цілком позитивний показник”, — зазначив заступник голови Львівської ОДА Олег Демків.
Задовільними є надходження від податків на доходи фізичних осіб. „Протягом 7 місяців цього року надходження від цього податку склало 101,4%. За 7 місяців цього року незадовільно забезпечуються надходження плати за землю (виконання 90%), місцевих податків і зборів (91%), податок на прибуток комунальної власності (70%), плата за оренду майна (88%), кошти від продажу земельних ділянок (96%) та приватизації комунальної власності (91%)”, — повідомив Олег Демків.
До кінця року місцеві бюджети області змушені будуть перерахувати близько 70 млн. грн. до державного бюджету, — відзначив Олег Демків. „Найбільше доходи втратять бюджет м. Львова (16 млн. грн.), Дрогобича (2 млн. грн.), Червонограда (2 млн. грн.), Соколя (4,2 млн. грн.), Жовкви (2 млн. грн.)”, — додав Олег Демків.