Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Питання щодо приватизації приміщення ПрАТ «Львіський універмаг «На ринку», що на Площі Ринок, виключили з проекту рішення до з’ясування обставин.

Депутати проголосували за створення спеціальної комісії, до якої увійдуть по представнику із кожної фракції,аби вивчити питання по приватизації даного  приміщення.

Голова облради Ганущин повідомив, що є необхідність продажу даного приміщення, адже необхідне дофінансування з обласного бюджету на ремонт перинатального центру. У обласному бюджеті немає таких коштів і таких приміщень, за продаж яких можна було б отримати необхідні кошти.

Та як зазначають деякі депутати, що саме на питанні ремонту перинатальнго центру намагаються спекулювати, виставляючи приміщення на продаж шляхом викупу, а не аукціону. Адже, шляхом аукціону можна отримати більше коштів, ніж 50-60 млн грн. Депутати зокрема переконані, що об’єкт треба продавати за ринковою ціною, а це сума починаючи від $3 тис за метр квадратний), а не за $1 тис за метр квадратний.

До речі, орендар орендує дане приміщення із 1996-го року. Бюджет області отримує 40 тис грн щомісячної оренди за майже 1700 м квадратних у центрі Львова.

Розгляд даного питання щодо продажу перенесено.

Загалом, у місті Львові є 5 об’єктів, які підуть на приватизацію шляхом викупу.