Про це повідомив під час сесії секретар ЛМР Анатолій Забарило, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Сьогодні під час сесії координатор ініціативної групи зі створення громадської ради Ярина Волошин розповіла, що зараз триває підготовка відповідного положення. До робочої групи входять 15 активістів. Член робочої групи Роман Салабай наголосив, що вони прагнуть спільно з депутатами працювати і здійснювати моніторинг та контроль за актами індивідуальної дії, які їм згодом доводиться роками оскаржувати в судах.

«Ми просимо підтримати ініціативу зі створення громадської ради шляхом голосування», – каже Салабай. На що Забарило відповів, що це питання включено в план роботи сесії.

Водночас «свободівець» Андрій Карбовник запропонував провести окреме засідання сесії щодо створення громадської ради і її формування. Забарило відповів, що спочатку буде розглянуто питання про створення цього органу, вже потім його положення, склад тощо.

Нагадаємо, громадські активісти у Львові, попри очевидний супротив, наближаються до створення громадської ради при Львівській міській раді. Вона, на їхню думку, мала б відділити вовків від овець в органах місцевого самоврядування і стати дієвим інструментом громадського контролю.

Активісти також погрожують Садовому й депутатам пікетами в разі бойкоту громадської ради при міськраді.