Про це передає кореспондент «Вголосу».

Останній раз межі Львова коригувалися 1988 році. Відповідно до нинішнього плану, Львів межує із 18-ма населеними пунктами, 14 із яких погодилися віддати частину земель до території міста. Фактично, розширення меж міста відбудеться за рахунок Пустомитівського району. Є всі погодження: від сільрад, районної адміністрації, районної ради. Проблемними залишаються населені пункти Рясне-Руське, Малехів, Грибовичі та Винники. Про це писав «Вголос».

Як зазначив представник Львівської мерії Коровайник, що є документи із Держегокадастру, де зазначено, що землі Рясне-Руської сільської ради, в тому числі й частина Яворівського району, належать міськраді (наприклад, межі  індустріального парку). Відповідних документів на комісію, яка розглядала питання в обласній раді надано не було. Депутати та члени комісії документів не бачили. 

Зазначимо, що генеральний план меж Львова був прийнятий ще у 2010-му році. Як зазначив представник міськради, є також Закон про землеустрій, який дозволяє погоджувати документацію без погодження із населеними пунктами, у яких забирають землю.

Депутати обласної ради вирішили допрацювати питання на відповідній комісії.