«За поданням Андрія Садового Львівський окружний адміністративний суд заборонив ВО «Батьківщина» провести мітинг у День незалежності. Ми розцінюємо це як обмеження діяльності опозиції з боку міської влади. Це неприпустимо для міста, яке у всі часи стояло на захисті демократичних цінностей, свободи та сповідувало українську ідеологію і не приймало владу, яка по суті хоче знищити все українське», - йдеться у повідомленні прес-служби ВО «Батьківщина».

Більше того, як стає зрозумілим із тексту заяви, ЛОО ВО «Батьківщина» вважає, що Андрій Садовий є ставлеником Партії регіонів.

«На жаль, сьогодні ми стали свідками того, що Партія регіонів, підтримка якої у Львові є мізерною, може мати двох кандидатів на посаду міського голови Львова. Один з них – Петро Писарчук, є членом Партії регіонів і має можливість бути підтриманим цією партією офіційно, інший – неофіційно», - сказано у заяві.

Тому ЛО ПО ВО «Батьківщина» на міських виборах Львова надасть підтримку єдиному кандидату від національно-демократичних сил», - заявив голова ЛОПО ВО «Батьківщина», перший заступник голови Львівської обласної ради Роман Ілик.

Роман Ілик також зазначив, що остаточне рішення буде прийнято після завершення офіційної реєстрації кандидатів на посаду міського голови Львова.