Про це повідомив голова Львівської обласної партійної організації «Батьківщина» Роман Ілик у коментарі Вголосу сьогодні.

Роман Ілик розповів, що у Сокальському виборчому окрузі №47 від «Батьківщини» на довибори піде голова місцевої партійної організації Степан Цмоканич, а у Яворівському окрузі №58 – Іван Стецькович, також керівник районної організації «Батьківщини».

«На всеукраїнському рівні йшлося про те, що на довиборах до місцевих рад мають брати участь єдині узгоджені кандидати від об’єднаної опозиції, від парламентських фракцій «Батьківщини», «УДАРу» та «Свободи» на максимально збережених паритетних умовах. Обов’язково враховувалось те із якої політичної сили був попередній кандидат. Разом з тим ми просили врахувати, що у Львівській міській та обласній радах не було жодного нашого представника. За цією формулою ми йдемо по двох округах», – пояснив Роман Ілик.

Нагадаємо, нещодавно голова партійної організації ВО «Батьківщина» у Яворівському районі Іван Стецькович висловлював думку, що на проміжних виборах до Львівської обласної ради інші політичні сили мали б поступитися округами «Батьківщині».

Відповідаючи на питання Вголосу про те, з якого бюджету можуть бути виділені кошти на проведення проміжних виборів до Львівської обласної ради, Роман Ілик зазначив, що може бути два варіанти: кошти все ж знайдуть у обласному бюджеті, або ж буде спів фінансування проведення цих виборів із державного та місцевого бюджетів.

Як писав Вголос, за словами Олександра Ганущина, через брак коштів, довибори до Львівської обласної ради, швидше за все, перенесуть на кінець березня 2013 року.

Нагадаємо, ПР висунула 7 кандидатів на проміжні вибори у Львівську облраду.

Нашоукраїнці змагатимуться за мандати обласних депутатів у трьох з 7 вакантних мажоритарних округів.

Андрій Корнат розповів, що Народний рух змагатиметься на п’яти із 7 виборчих округах