Про це інформує прес-служба ВО «Батьківщина».

Коментуючи підписання угоди, Перший заступник Голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що запорукою перемоги опозиції на президентських виборах має бути консолідація всіх політичних сил навколо єдиного кандидата.

Він також запропонував звернутися до партій «Удар» і «Свобода» з пропозицією приєднатися до угоди.

У свою чергу, член Ради Об’єднаної опозиції, голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив, що «Юлія Тимошенко своєю безкомпромісною боротьбою заслужила того, щоб бути висунутою єдиним кандидатом на посаду президента від опозиції». Він закликав всі опозиційні сили об'єднати свої зусилля для того, щоб звільнити Тимошенко з-за грат.

Член Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Борис Тарасюк зазначив, що цим рішення опозиція підтверджує свою підтримку Юлії Тимошенко і те, що вона є єдиним лідером опозиції.

«Цим рішенням ми надішлемо сигнал міжнародній спільноті, яка щиро переживає за Юлію Тимошенко і намагається всіма силами і засобам звільнити її з ув'язнення», – сказав Тарасюк.

Він також додав, що цим рішенням лідери опозиційних сил заперечують заяви про те, що нібито в опозиції вже змирилися з тим, що Юлія Тимошенко знаходиться за гратами.

«Там, де ми єднаємося, - ми перемагаємо. Партія "Реформи і порядок" підтримує рішення про висунення Юлії Тимошенко кандидатом на посаду президента», - заявив у свою чергу один з лідерів ПРП Володимир Бондаренко.

Лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко також підтримав пропозицію про те, що єдиним кандидатом від опозиції повинна бути Юлія Тимошенко.

«Для того, щоб припинити тенденцію зі знищення незалежності України, опозиція має мати єдиного кандидата, і я підтримую нашу спільну позицію, що цим кандидатом має бути Юлія Тимошенко», – заявив він.

Дружина Юрія Луценка Ірина Луценко зазначила, що 2015 рік покаже, куди буде рухатися Україна: далі у напрямку тоталітарної держави, чи у бік демократичної країни.

За її словами, для того, щоб змінити ситуацію, опозиція має мати єдиного кандидата.

«Юлія Тимошенко - це кандидат загальнонаціонального масштабу, це найкращий варіант для майбутнього України», – заявила Ірина Луценко.

На думку члена Ради Об’єднаної опозиції Миколи Мартиненка, останні роки українські політичні сили програвали тому, що були роз'єднані.

«Коли ми об'єднуємося - ми можемо досягати певних результатів. Тому прийняття рішення про висунення єдиного кандидата на президентські вибори - це правильно. І тому я підтримую кандидатуру Юлії Тимошенко», - заявив він.

Один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко додав, що звільнення України від політичного режиму Януковича і повернення країни на демократичний європейський шлях розвитку має стати основою стратегії діяльності опозиції до 2015 року.

За його словами, єдиний кандидат від опозиції Юлія Тимошенко вже зараз має потенціал 55%.