Про це інформує власкор Вголосу.

Під час чергової сесії Луцької міської ради, яка відбудеться 27 березня, очікується жорстка дискусія навколо питання реформування медицини у місті. На сесію винесено кілька проектів рішень. Так, депутати фракції ВО «Свобода», партії «Фронт Змін» та заступник голови фракції ВО «Батьківщина» Андрій Осіпов внесли у порядок денний питання про скасування рішення щодо створення Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 1.

З іншого боку, депутати від «Батьківщини» у Луцькій міській раді - виконуючий обов'язків голови міської організації ВО «Батьківщина» Сергій Григоренко та голова постійної комісії з питань медицини Ганна Кравчук, 20 березня внесли інший проект рішення «Про нову редакцію рішення міської ради від 18.12.2012 № 35/20 «Про реорганізацію комунальних лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я». За цим проектом комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» буде створений, але, щоправда, без включення міської поліклініки № 3.

Така позиція фракції «Батьківщина» у Луцькій міськраді не повною мірою відповідає ухваленому рішенню громадських зборів 12 березня, які висловилися проти експерименту з реорганізації медицини. Натомість, запропонований варіант ухвалити рішення про реорганізацію медичних закладів у новій редакції значною мірою збігається з позицією влади та дає їй можливість продовжувати спроби з реформування медицини за власним сценарієм.