Про це він сказав у коментарі власкору «Вголосу», коментуючи провал кандидатів від «Батьківщини» на усіх чотирьох округах Волинської області.

«Перш за все, давайте дочекаємось остаточних результатів виборів по двох округах, тому що там були фальсифікації під час голосування. А що стосується загалом, то ми не можемо вважати, що наша кампанія по мажоритарним округам була вдалою. Вона дійсно провальна і невдала. Причин багато. Ми вивчаємо та аналізуємо їх. І сьогодні ми прийшли до висновку: напевно, була недооцінка можливостей наших опонентів. також була скупка голосів. Ми сподівалися, що люди більш принципово підійдуть до цього питання. І подвиг киян, які двічі обирали Чернівецького за гречку, не мав би повторитися у нас на Волині та в Луцьку», - зазначив Григорій Пустовіт.

Також він додав, що поразка кандидатів, затверджених «Батьківщиною», є водночас не доопрацюванням штабу.

«Ми не зуміли пояснити людям, кого ми обираємо. А ми обираємо не «благодійників», не меценатів, не людей, які хочуть вкласти кошти у місто. Це зовсім інші сфери діяльності. На жаль, ми не зуміли це пояснити людям, переконати людей.

Нагадаємо, що серед п’яти мажоритарних округів Волині лише в одному з них переміг кандидат від опозиції – Євген Мельник від ВО «Свобода».