Про це Олександр Рудяк повідомив під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Олександр Рудяк зазначив, що відповідно до чинного законодавства, «чоловік зі зброєю буде на кожній виборчій дільниці».

«Сьогодні всі куратори міських та районних органів міліції вирушили по районах і провели інструктивні наради з приводу заступання на охорону громадського порядку під час виборів. Від завтрашнього дня, я думаю, ми візьмемо під охорону усі виборчі дільниці», – сказав головний міліціонер Львівщини.

Він додав, що для охорони громадського порядку під час виборів на Львівщині залучено «достатня кількість» особового складу ГУ МВС.

«Хочу повідомити, що на тих дільницях, де є спеціальне приміщення для перебування працівників міліції, правоохоронці будуть постійно знаходитись у цих кімнатах. Якщо цих кімнат немає, працівник міліції буде стояти разом з іншими працівниками правоохоронних органів у місцях несення служби, наближених до виборчих дільниць. Тобто вони будуть нести службу за межами виборчої дільниці, але в межах зорової досяжності, щоб їх могли бачити уповноважені особи. Це робиться для того, щоб взагалі зникло питання, що ми якимось чином, навіть присутністю працівника міліції на дільницях, тиснемо на щось», – пояснив Олександр Рудяк.

Віен також нагадав, що на Львівщині є 2156 виборчих дільниць, з них у Львові – 307.