Після гри попереднього туру з сімферопольською «Таврією», в якому «Карпати» святкували героїчну перемогу з рахунком 2:0, головний тренер «зелено-білих» зіштовхнувся з кадровими проблемами. Через дискваліфікації не зіграють центральний захисник Іван Мілошевіч та півзахисник Муртаз Даушвілі. Серйозну травму в попередньому матчі отримав півзахисник Олег Голодюк і вибув як мінімум на три тижні. Відтак, болгарину Ніколаю Костову слід добряче подумати над стартовим складом команди. Зважаючи на кадрові проблеми, «Карпат», мабуть, і в лаштує нічия в Одесі. Все-таки очко на виїзді для «зелено-білих» - далеко не найгірший результат.

Матч проти «Таврії» дав зрозуміти, що «Карпати» поступово виходять з тієї ями, у яку потрапили. У вболівальників появляється надія, що Ніколай Костов таки змінить гру команди. Якщо в Одесі «зелено-білі» проявлять такі ж бійцівські якості та характер, як і в матчі попереднього туру, тоді можна розраховувати на позитивний результат.

Одеський «Чорноморець» до звітного поєдинку підходить у хорошому настрої. У попередньому турі команда Романа Григорчука на виїзді обіграла полтавську «Ворсклу» - 1:0. Тепер Григорчук і компанія планують взяти ще три очки у матчі з «Карпатами». Зважаючи на те, як грають «Карпати» на виїзді, такий поворот подій для одеситів є цілком реальним. У Романа Григорчука, головного тренера одеситів, проблем зі складом менше. Дискваліфікований лише Силантьєв. Усі інші моряки рвуться в бій проти «Карпат».
«Чорноморець» фаворит у букмекерів на даний поєдинок. Коефіцієнт на перемогу моряків 2,1, на нічию, 3,3, на перемогу «Карпат» також 3,3.

Початок матчу – 21:30. Матч у прямому ефірі покаже телеканал Футбол.