Як повідомляє Correio da Manhã, конфлікт між Мігелем Велозу і його батьком дійшов до суду. Футболіст подав позов на Антоніо Велозу, колишнього гравця Бенфіки, на суму 200 тисяч євро - саме таку суму, за словами Мігеля, батько вкрав у нього і його сім'ї.

Після того, як батьки Велозу розійшлися, нинішній динамівець прийняв сторону матері. Сьогодні португалець зробив і офіційну заяву за допомогою своєї сторінки в Facebook.

"Мені шкода, що я втратив людину, якого раніше називав батьком і кумиром. У мене більше немає батька - він обікрав своїх дітей. Не стільки важливо, скільки він вкрав у мене, а те, що він забрав гроші моєї неповнолітньої сестри. Ці гроші були для неї майбутнім".

"Крім того, він проявив велику неповагу до моєї матері, але ж моя мама все життя працювала і годувала двох дітей і безробітного чоловіка, якого обікрав його колишній партнер. Вона, як і раніше працює, щоб орендувати будинок для себе і дочки, а батько ні в чому не допомагає ".

"Він мене називає "багатою дитиною", але ця "багата дитина" купила йому автомобіль і закрила всі його борги. Прикро, що він не розуміє своїх помилок і у всьому звинувачує оточуючих. Гроші в цьому житті не настільки важливі - є ще й принципи . Він підробив довіреність і орендував будинок на моє ім'я та ім'я моєї сестри, тому оплачує оренду за рахунок своїх дітей. Ця людина не може носити звання "батько".

До слова, через конфлікт з батьком хавбек не використовує його прізвище на футболках Динамо і збірної Португалії.

Джерело: Isport.ua