Уже на 4-й хвилині фінський легіонер «Динамо» Роман Єрьоменко з лівого флангу віддав націлену передачу в центр на Андрія Ярмоленка, якого "гірники" зупинили із порушенням правил. Арбітр призначив пенальті, а Олег Гусєв його реалізував. "Шахтар" відігрався доволі швидко.

На 14-й хвилині Даріо Срна із кутового відав пас низом в район 11-метрової позначки, а Фернандіньо злету спрямував м'яч у сітку воріт Олександра Шовковського. Київській команді знову вдалося вийти вперед, реалізувавши стандартне положення. Гусєв на 32-й хвилині зі штрафного навісив у карний майданчик, де Пап Діакате, перестрибнувши Ракицького та В’ячеслава Шевчука, головою переправив м’яч у сітку.

А крапку у грі підопічні Юрія Сьоміна поставили на 83-й хвилині. Мілевський, отримавши пас від Єрьоменка та опинившись віч-на-віч із П’ятовим, партнерів не підвів - 3:1. Тож, "біло-блакитні" уп’яте заволоділи Суперкубком України, вигравши свій перший трофей за останні два роки.

Матч за Суперкубок.5 липня. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Бутовського.

"Динамо" - "Шахтар" 3:1

Голи: 0:1 Гусєв (5, з пенальті), 1:1 Фернандіньо (14), 1:2 Діакате (32), 1:3 Мілевський (83).

«Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Мхітарян (Тейшейра, 64), Коста, Вілліан, Луїс Адріано (Селезньов, 71).

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Діакате, Юссуф, Попов, Вукоєвич, Аруна (Каддурі, 66), Єрьоменко, Гусєв (Гармаш, 95), Ярмоленко (Алієв, 94), Мілевський.

Арбітр − Вакс (Сімферополь).

Попередження: Срна (39), Тейшейра (85) − Єрьоменко (15), Попов (39), Юссуф (39), Гусєв (45), Вукоєвич (61), Мілевський (75), Ярмоленко (85).