З перших хвилин матчу «Ураган» прогнозовано захопив ініціативу і диктував свої умови на майданчику. «Енергетики» зробили ставку на гру у захисті і шукали своє щастя на контратаках. На початку матчу команді Микола Сича створити дещо вдалося. Як виявилося згодом, моменти у дебюті гри були єдиними у таймі. Запам’ятався удар Якуніна та Овсяннікова. В обох епізод Ципун виручив свою команду. Хтозна чим би завершився епізод, якщо б потужний постріл Макаєва на знайшов обличчя Сімки. Андрій у цьому епізоді зіграв не тільки як захисник, а ще й як воротар.

Попри ці моменти «Ураган» повністю переграв свого суперника у першому таймі. Честь і хвала Володимиру Кардашу, що перший тайм завершився нульовою нічиєю. Господарі майданчика створили далеко не один і не два моменти для взяття воріт. Якщо не виручав Кардаш, «ураганівці» били повз ціль. Словом, гостям зі Львова щастило, адже моменти Сімки, Кордоби, Будняка, Додо та Роніньо були справді небезпечними. До завершення першого тайму «Енергія»вистояла. Усе найцікавіше команди перенесли на другу половину гри.

Після перерви на майданчику нічого не змінилося. Одні атакували, інші захищалися. На початку другого тайму один з небагатьох моментів не реалізував Ільдар Макаєв. У цьому епізоді майстерно зіграв Ципун і небезпечні атаки гостей завершилися. «Ураган» знову потіжно повіяв на ворота «енергетиків», і таки пробив Кардаша. Фарт «Енергії» завершився на 24-ій хвилині, коли Валенко метрів з 13-ти потужно пробив по воротах. Забивши один гол, господарі були близькими до того, аби розвинути свою перевагу. Королишин пробив над воротами, а Додо в Кардаша. Після цього Роніньо не реалізував вихід сам на сам з Кардашем, а «енергетик» Макаєв запоров вихід в 3 в 1. Шансом зрівняти рахунок львів’яни не скористалися і пропустили у матчі вдруге. Комбінації Валенко-Королишин-Сімка можна лише аплодувати. Сімка забив у незахищений кут воріт Кардаша.

При рахунку 0:2 тренер «Енергії» Микола Сич взяв тайм-аут і випустив на майданчик Легчанова та повернув в гру Пічкурова. З 30-ої хвилини Овсянніков вийшов на майданчик як п’ятий польовий гравець. Мікромоменти для того, аби зробити рахунок 2:1, в «енергетиків» були, однак не більше. Найкращий шанс мав Пічкуров. Павло у другому виїзному матчі поспіль пробив у стійку. Не забили «енергетики» - забили «ураганівці». Роніньо сказав «Енергії» «До побачення», влучивши у порожні ворота. До завершення матчу «енергетикам» вдалося дещо зберегти обличчя. Павленко забив гол престижу. На більше чинних чемпіонів України не вистачило.

Наприкінці матчу судді пожаліли ще й Овсяннікова, який руками за межами штрафного майданчика відбив удар Сімки. Коли вердикт міг бути найсуворішим, а саме червона картка, арбітри не показали нічого. 

"Ураган" (Івано-Франкiвськ) - "Енергія" (Львів) - 3:1 (0:0)

"Ураган": Кирило Ципун - Андрій Сімка, Додо, Євген Валенко, Павел Будняк, Петро Шотурма - Роман Кордоба, Роніньйо, Тарас Королишин, Тарас Шурак

"Енергія": Володимир Кардаш - Євген Рогачов, Максим Павленко, Сергій Якунін, Денис Овсянніков - Дмитро Бондар, Ільдар Макаєв, Павло Пічкуров, Сергій Чепорнюк - Степан Струк, Валерій Легчанов

Судді: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Олег Коваленко (Донецьк)

Голи: Євген Валенко, 24, Андрій Сімка, 28, Роніньйо, 38 - Максим Павленко, 40.

Попередження: Євген Валенко, 1. - Павло Пічкуров, 7.

Удари (в створ): 23 (12) - 18 (7).

Фото з офіційного сайту Урагана

На фото: У боротьбі за м"яч Максим Павленко і Тарас Королишин