Оскільки рахунок у серії після матчів у Луганську 1:1, у Львові команди зіграють саме два поєдинки. У разі двох перемог однієї з команд володар бронзових нагород буде відомий 9 червня. Якщо команди знову обміняються перемогами, «Енергії» вкотре у сезоні доведеться їхати через усю Україну на останній матч сезону 2012/13.

Аналізуючи матчі у Луганську, мабуть, не важко здогадатися, що підопічні Романа Ковальчика у Львові будь-що прагнутимуть зачепитися бодай за один поєдинок. Хоч і «телефоністи» у Львові у цьому сезоні ще не перемагали, однак луганчан це, мабуть, не лякає. «ЛТК» у цьому плей-офф уже ввійшла в історію як команда, яка завдала «Енергії» найрозгромнішої поразки за усю історію клубу (9:0). Утім, на другий матч молоду та перспективну команду Романа Ковальчика не вистачило. «Енергія» була близькою до розгрому суперника, однак у грі з п’ятим польовим господарі дещо виправили ситуацію – 5:7.

З усієї поваги до обох команд, перед матчами у Львові фаворита немає. Якщо відверто, то і складно передбачити, як завершаться два матчі у Палаці спорту «Галичина». Обидві команди у цьому сезоні не можуть похвалитися стабільністю результатів, тому від матчів у Львові можна очікувати будь-чого. Перевага «Енергії» – клас, досвід та майстерність футболістів, а також гра перед власними вболівальниками. Перевага «ЛТК» – молодість, настирливість та бажання вибороти бронзові медалі.

Якщо «ЛТК» у серії програє, дорікнути цій команді за поразку не зможе, мабуть, ніхто, а от поразка досвідченої «Енергії» ще раз заставить задуматися керівництво над майбутнім команди.

Джерело: sport.ua