Окрасою матчу у Львові стала гаряча підтримка вболівальників «Енергії» та «Локомотива». З Харкова до Львова прибула солідна група підтримки «залізничників», серед яких були і фани харківського «Металіста».

Ключі до воріт гостей «Енергія» підібрала доволі швидко. Перший удар по воротах Євгена Іваняка завершився радісно для господарів. Денис Овсянніков пробив з гострого кута і м’яч після невдалого сейву Іваняка опинився у воротах – 1:0.

Перевага підопічних Олександра Косенка тривала недовго. Який м’яч «зелено-білі» забили, такий і пропустили. Сергій Журба пробив по воротах зі штрафного, і «круглий», зрикошетивши від когось з гравців «Енергії», опинився за спиною у Лисенка – 1:1.

Як виявилося згодом, на цьому голи у дебюті гри мали своє продовження. Одна з наступних атак «Енергії» завершилася розіграшем кутового, після якого Сергій Чепорнюк метрів з семи пробив по воротах. З цим ударом Іваняк також не впорався – 2:1. Дві помилки досвідченого воротаря заставили головного тренера харків’ян Євгена Ривкіна змінити Іваняка на Литвиненка. Останній, до слова, непогано ввійшов в гру і неодноразово виручав свою команду від третього пропущеного м’яча.

Загалом, господарі в позиційній атаці виглядали цікавіше за гостей. У грі команди Олександра Косенка проглядалися команді дії та ігрове мислення футболістів. Натомість у гравців «Локо» позиційні атаки часто завершувалися втратами чи неточними дальніми ударами. Не боялися харків’яни бити і з центра поля. Така гра суперника «Енергії» не могла не подобатися господарям – Лисенко про потребі виручав, а в атаці більш-менш гра вдавалася. У першому таймі «енергетики» були ближчими до третього гола, аніж суперник до другого. Чудові моменти змарнували Рогачов, Макаєв та Овсянніков. Що цікаво, Макаєв та Рогачов могли забивати по два рази. М’яч після одного з ударів Макаєва, зрикошетивши від Білоцерківця, струсонув поперечину воріт Литвиненка.

У харків’ян варто пригадати лише напівмоменти Дмитра Клочка та Сергія Журби. З їхніми ударами Лисенко впорався.

За вісім секунд до завершення першого тайму «Енергія» отримала несподіваний подарунок. Євген Клочко на «рівному місці» зловив суперника за футболку, за що від арбітра Олега Іванова отримав повторне попередження, яка перетворилося у вилучення. Перша жовта «залізничнику» дісталася кількома хвилинами раніше за симуляцію.

У перерві гри «енергетики», мабуть, розуміли: заб’ємо третій гол у більшості – спростимо собі життя у другому таймі. Зрештою, так і сталося, хоча у чисельній меншості «Локомотив» тримався непогано. Врешті-решт Рогачов з кількох метрів таки пробив Литвиненка – 3:1.

Забивши третій гол, досвідчені «енергетики» діяли уже по рахунку. Досвід та майстерність гравців «Енергії» дозволяла саме так продовжувати матч.Команда Євгена Ривкіна пішла в позиційну атаку, однак ламати оборону суперника харків’янам було вкрай складно. Інколи складалося враження, що гості не знають як це робити. В одній з атак наставник команди гостей крикнув, щоб його підопічні пришвидшили темп гри, однак і це не допомогло. За 4.07 до завершення гри Дмитро Клочко вийшов на майданчик п’ятим польовим гравцем. Створити диво гравцям «Локо» не вдалося. У грі в більшості харків’яни спромоглися на єдиний гольовий момент, у якому Дмитро Сорокін замість передачі партнеру перекинув і ворота, і воротаря. Цей епізод ще раз підтвердив, що з командною грою у переможців регулярного чемпіонату явно не все гаразд. Утім, усе вищеперераховане було лише у третьому матчі плей-офф у Львові. Як то кажуть, гра на гру не схожа, тому не дивуйтеся, панове, якщо завтра побачимо зовсім іншу битву.

«Енергія» (Львів) – «Локомотив» (Харків) – 3:1 (2:1)
Рахунок в серії 1:2
«Енергія»: Владислав Лисенко - Максим Павленко, Євген Рогачов, Валерій Легчанов, Денис Овсянніков - Дмитро Бондар, Ільдар Макаєв, Павло Пічкуров, Сергій Коваль, Сергій Чепорнюк, Сергій Якунін, Степан Струк
«Локомотив»: Євген Іваняк, (Дмитро Литвиненко, '4) - Олександр Кондратюк, Олександр Сорокін, Дмитро Камеко, Дмитро Клочко, Дмитро Сорокін, Дмитро Федорченко, Євген Клочко, Максим Воронін, Микола Білоцерківець, Сергій Журба
Арбітри: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Олексій Банасько (Фастів)
Голи: Денис Овсянніков, 1, Сергій Чепорнюк, 4, Євген Рогачов, 21 - Сергій Журба, 4.
Попередження: , Євген Клочко, 19
Вилучення: Євген Клочко, 20.
Удари (в ствір): 11 (6) – 8 (5).

Джерело: sport.ua

Фото: НФК "Ураган"