Про це у коментарі Вголосу заявив Юрій Путас, депутат Львівської міськради та лідер політичної партії «Духовна Україна».

«В ситуації з львівським заводом ЗАТ «Ензим» потрібно вирішити питання розумно. Лунали навіть пропозиції про закриття зводу. Проте стічні води та каналізація Львова – це парафія КП «Львівводоканалу». Чому сьогодні ця структура спільно з мерією перекладають відповідальність за неприємний запах у місті тільки на дріжджовий завод? Сама каналізація потребує капітального ремонту, а не точкового латання. Маємо пам’ятати, що ЗАТ «Ензим» забезпечує 75% пекарень України дріжджами. 

Крім того, в країнах Європи хліб печуть також з львівських дріжджів. Не правильно закривати підприємство, яке платить 20 млн. грн податків у міський бюджет щорічно. Тому, КП «Львівводоканал», мерія та сам ЗАТ «Ензим» повинні спільно подумати над вирішенням неприємного запаху, а не перепасовувати звинувачення один на одного. Підприємство повинно працювати. Ми не повині допустити, щоб працівники заводу втратили роботу», – зазначив у коментарі для Вголос Юрій Путас, депутат та лідер політичної партії «Духовна Україна».