Конференція ЛОО Політичної партії «Фронт Змін» прийняла рішення підтримати кандидатів від партій Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» («Батьківщина», «Фронт Змін», Народний рух України, «Народна самооборона», «За Україну!», «Реформи і порядок», «Громадянська позиція») та опозиційних політичних партій – партнерів у боротьбі з провладним режимом – ВО «Свобода» та «УДАР Віталія Кличка».

«Єдність на парламентських виборах та опісля – під час роботи Верховної Ради України – дозволила продемонструвати владі, що опозиція йде потужним фронтом і не дозволить зруйнувати демократичні засади та незалежність України. Ми розпочали конструктивну роботу між опозиційними фракціями у парламенті. Цю ж єдність ми демонструємо і на Львівщині протягом трьох років і сьогодні. Тому львівський обласний «Фронт Змін» підтримає рішення конференцій політичних партій, що входять до Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», а також рішення наших опозиційних побратимів – ВО «Свобода» та «УДАР», – зазначив голова ЛОО ПП «Фронт Змін» Микола Кадикало.

Нагадаємо, Львівська обласна організація політичної партії «УДАР» висуватиме свого кандидата на участь у проміжних виборах до Львівської обласної ради лише в одному виборчому окрузі.

ПР висунула 7 кандидатів на проміжні вибори у Львівську облраду.

Нашоукраїнці змагатимуться за мандати обласних депутатів у трьох з 7 вакантних мажоритарних округів.

Андрій Корнат розповів, що Народний рух змагатиметься на п’яти із 7 виборчих округах

«Свобода» висунула 4-х кандидатів на проміжні вибори до облради.

«Батьківщина» отримала лише два округи на довиборах до Львівської облради.

УРП висунула 7 кандидатів на проміжні вибори в Львівську облраду.