Перший тайм матчу «Зоря» - «Карпати» пройшов у невисокому темпі. Неозброєним оком було помітно, що дві команди зірок з неба не хапають і знаходяться не в горі турнірної таблиці. Невисокий темп, багато боротьби, браку та мінімум по-справжньому небезпечних моментів глядачі побачили у першій 45-хвилинці. В «Карпат» запам’яталися неточні удари Лукаса та Пучковського, а також активність молодого Озарківа. У «Зорі» - небезпечні простріли Даніла, удар Ліпартії та певна перевага у контролі м’яча та організації атак. Хоч і «Зоря» більше атакувала у першому таймі, однак в захисті підопічні Юрія Вернидуба, як і «Карпати», провалювалися. Уже інша справа, що гравцям обох команд бракувало думки та майстерності, аби цим скористатися. Єдине, що тішило, що невиразна гра обох команда фактично проходила без центра поля. Намагалися атакувати, як і одні, так і інші.
Усе найцікавіше на полі відбулося у другому таймі. У футболі часто буває так, коли гравець в одному матчі стає героєм, а в іншому – підводить свою команду. Так і сталося з Мартіном Богатіновим. Воротар «Карпат» зрубав Лакі Ідахора у штрафному майдачнику, коли нападник «Зорі» у боротьбі з захисником «Карпат» переправляв м’яч у ворота. Куди і навіщо побіг Мартін, знає, мабуть, тільки він сам. Утім, покарання за фол на нападнику було суворим – арбітр матчу Анатолій Жабченко показав воротарю пряму червону карту, призначивши ще й пенальті.

Ніколай Костов, тренер «Карпат», з гри зняв молодого Пучковського, відповідно місце у воротах зайняв Роман Мисак. Утім, Романові не судилося стати героєм епізоду. Удар Галюзи з пенальті був точним. Пропущений гол розізлив «Карпати» і «зелено-білі» уже значно більше подумували про облогу воріт суперника. Що цікаво, через три хвилини рахунок був уже рівним. Лукас в дотик вивів на удар Ощипка, який в дотик пробив мимо Постранського. Удар хоч і був по центру воріт, однак кіпер «Зорі» з пострілом захисника «Карпат» не впорався – 1:1.

У чисельній більшості «Зоря» продовжила тиск на «Карпати». І продовжила не безуспішно. Колишній гравець ФК «Львів» Павло Худзік у другому таймі вийшов на заміну, і, як виявилося згодом, став героєм матчу. Худзік в падінні переправив м’яч у ворота після чергової пожежі у штрафному майданчику «Карпат».

«Карпати» мали нагоди для того, аби зрівняти рахунок. Зокрема, два перспективних штрафних поблизу карного майданчика. Утім, м’яч летів не туди куди потрібно. Велике обурення у львівських вболівальників викликав свисток арбітра, коли Лукас уник офсайду та, обігравши воротаря, забив гол. Лайнсмен у цьому епізоді прийняв рішення зафіксувати положення поза грою. Як показав повтор, арбітр зробив ключову помилку, яка вплинула на підсумковий рахунок матчу. Як показує статистика, арбітри недолюблюють «Карпати» у цьому сезоні. Від цього і непотрібні дискваліфікації, і недостача очок в турнірній таблиці. Для прикладу, наступний матч в чемпіонаті України «Карпати» зіграють з ужгородською «Говерлою», командою, що в спину дихає львів’янам внизу турнірної таблиці. А доведеться зіграти господарям без основного воротаря Мартіна Богатінова. Македонець відбуватиме дискваліфікацію

Якщо відверто, то помилки арбітрів уже набридли. У цьому сезоні їх забагато...

«Зоря» (Луганськ) – «Карпати» (Львів) - 2:1 (0:0)

«Зоря»: Постранський, Чайковський (Каменюка, 39), Шуніч, Білий, Ігнатьєвіч, Грицай, Галюза, Любеновіч (Худзік, 62), Даніло, Ліпартія (Ярмаш, 85), Ідахор.

«Карпати»: Богатінов, Озарків, Пластун, Балажіц, Ощипко, Даушвілі (Кас’ян, 87), Худоб’як, Штіліч, Лукас, Ксьонз (Кополовець, 76), Пучковський (Мисак, 55).

Голи: Галюза, 56 (пен.), Худзік, 68 – Ощипко, 59.

Попередження: Галюза, 10, Шуніч, 70, Каменюка, 74, Даніло, 89 – Пластун, 4, Даушвілі, 19, Ощипко, 54, Худоб’як, 62.

Вилучення: Богатінов, 52.
Арбітр – Анатолій Жабченко (Сімферополь).

Асистенти арбітра: Ярослав Трехліб (Дніпропетровськ), Володимир Жарий (Павлоград, Дніпропетровська обл.).
Четвертий арбітр – Роман Бохняк (Севастополь).

Інспектор ФФУ – Ігор Хіблін (Хмельницький).