Відразу два колишніх гравця Кривбасу стали повноправними гравцями львівських Карпат. Йдеться про 28-річного захисника Андрія Гітченка і 18-річного півзахисника Дениса Мірошниченка. Про це в інтерв'ю телеканалу Футбол повідомив генеральний директор львівського клубу Ігор Дедишин.

"З Гітченком і Мірошниченком ми принципово домовилися, а зараз допрацьовуємо юридичні моменти. По суті, всі потенційні новачки, які готувалися на зборах до чемпіонату, будуть в Карпатах. Це також Федорчук, Бартуловіч, Пашаєв, Бохашвілі, і Гладкий", - повідав Дедишин .

"Не виключено, що в понеділок-вівторок ми підпишемо Дениса Васіна, який також був з нами на зборах, непогано себе проявив і в останньому спарингу забив Локомотиву гол. Будемо в понеділок вирішувати це питання. За великим рахунком, можна говорити, що ми завершили нашу трансферну кампанію в нинішнє міжсезоння".

"Яка доля гравців, які опинилися поза першої команди? Всі вони вільні люди і мають право вибору. У них є вибір - їх можуть купити, взяти в оренду або вони можуть залишитися і грати за Карпати на тих умовах, які ми готові запропонувати. Будь ласка, нехай залишаються - будуть конкурувати за місце в складі. Хоча я вважаю, що цим людям буде важко конкурувати за місце в основі в сьогоднішній команді ", - резюмував гендиректор Карпат.

Джерело: Isport.ua