Востаннє у чемпіонаті Прем’єр-ліги «Карпати» вигравали ще влітку. 19 серпня львів’яни з рахунком 2:1 обіграли запорізький «Металург», після чого «зелено-білі» або програвали, або грали внічию. Домашній матч проти «Говерли» був чудовою нагодою для команди Ніколая Костова відчепити «Говерлу» в турнірній таблиці та віддалитися від ями під назвою зона вильоту.
Замість дискваліфікованого Мартіна Богатінова місце в воротах «Карпат» зайняв молодий Роман Мисак. Саме йому вдалося на початку матчу зреагувати на удар впритул Таллека пілся прострілу Одонкора. «Карпатам», звісно, було нелогічно та неприпустимо грати так, аби суперник створював гольові моменти. Підопічні Ніколая Костова при кожній кращі нагоді йшли вперед з надією потурбувати Бабенка. У другій половині першого тайму Штіліч класно приклався до м’яча, однак той пролетів мимо цілі. Через дві хвилини Ксьонз пробив не менш вдало, проте цього разу уже свою команду виручив Бабенко. Запам’ятався і удар Кас’яна. Олександр, як і Семір, пробив повз ворота.

Загалом, команди у першому таймі часто йшли в атаку, не нав’язуючи нудну боротьбу у центрі поля. Неозброєним оком було помітно, що нічия не влаштує жодну з команд у цьому матчі. Одна з атак «Говерли» наприкінці першого тайму увінчалася успіхом, чим дуже розстроїла головного тренера «Карпат» Ніколая Костова. Трухін з лівого флангу прострілив на Райчевіча, який одним дотиком до м’яча пробив повз Мисака. Гол в роздягальню, вочевидь, заставив Ніколая Костова серйозно поговорити зі своїми підопічними.

Після перерви замість Кас’яна на поле вийшов Гладкий. І саме Олександр втілив перевагу «Карпат» на початку тайму у забитий гол. Олександр після передачі Штіліча випередив Бабенка у штрафному майданчику. А до цього Гладкий, вийшовши сам на сам з гострого кута, поцілив у стійку. Те саме зробив перед голом і Кенія. Загалом, «Карпати» не початку другого тайму виглядали непогано і моментами вселяли надію у підсумковий втішний результат. Уже інше питання, що команда так грала лише відрізками.

Признаки життя у другому таймі повали і гості. При чому моментами так, що за голови хапалися усі: ужгородські вболівальники - від розпачу, а львівські - від радості незабитого суперника м’яча. Перший простріл Трухіна не замкнув ніхто, а після другої подачі півзахисника «Говерли» Таллек небезпечно пробив над воротами.

Завершення матчу пройшло в атаках «Карпат». Утім, це далеко на те, що хотіли бачити вболівальники вболівальники. Підсумковий результат, звісно ж, їх не потішив. Він швидше їх розчарував. Вимогливі прихильники «зелено-білих» від своєї команди очікували лише перемоги. Зважаючи на останні результати «Карпат», їх починають забувати, а з кожним без виграшним туром – мріяти.

«Карпати» (Львів) – «Говерла» (Ужгород) – 1:1 (0:1)
«Карпати»: Мисак, Озарків, Балажіц, Мілошевіч, Ощипко, Даушвілі, Кенія (Худоб’як, 82), Ксьонз (Кополовець, 60), Лукас, Штіліч, Кас’ян (Гладкий, 46).
«Говерла»: Бабенко, Бордіян, Єлісєєв, Малішич, Макаренко, Одонкор (Ситник, 58), Райчевіч, Трухін, Єдігарян (Печонкін, 70), Балафас, Д. ле Таллек (Тодоров, 85).

Голи: Гладкий, 55 – Райчевіч, 45.

Попередження: Ксьонз, 47, Мілошевіч, 75, Даушвілі, 80 – Єлісєєв, 68, Балафас, 76.