Останні результати «Карпат» у національному чемпіонаті не притягнули вболівальників на стадіон. Утім, після цього героїчного поєдинку вболівальники «зелено-білих» змушені повернутися на трибуни. «Карпати» довели, що мають характер, а найголовніше те, що вони відроджуються. Хто не переглянув вживу матч «Карпати» - «Таврія», мабуть, шкодуватиме. Емоції та відчуття словами не передати.

На початку матчу віддані фанати «Карпат» сховалися за великим банером. Лише його розгорнувши, стало зрозуміло, що попри попередні невдачі, «зелено-білі» не залишилися без підтримки. А цього вечора «зелено-білих» підтримував увесь стадіон. Грати проти суперника та арбітрів довелося і футболістам, і тренерам, і вболівальникам.

Перші хвилини матчу пройшли під диктовку гравців «Таврії». Уже в дебюті поєдинку Пурташ міг виводити свою команду вперед, однак влучив у стійку. У дебюті матчу «Таврія» виглядала цікавіше за «Карпати», однак реальна небезпека біля воріт Богатінова виникала вкрай рідко. В «зелено-білих» у першій половині першого тайму майже нічого не клеїлося. Утім, дещо змінилося у другій частині першої половині гри, коли підопічні Ніколая Костова заграли дещо активніше. А найголовніше те, що господарі зуміли вразити ворота суперника. Худоб’як з лінії поля проштовхнув м’яч на Ксьонза, який у боротьбі з захисником проштовхнув його у сітку – 1:0.

Найцікавіше на полі сталося у другому таймі, коли свою присутність та вплив нагадав головний арбітр матчу Дмитро Жуков з Донецька. Спочатку Жуков за дві хвилини показав дві жовті картки Муртазу Даувішвілі, а через три хвилини невідомо за що показав другу жовту картку Іванові Мілошевічу. Відтак, «Карпатам» несправедливо довелося грати майже увесь тайм в меншості. Що кричали вболівальники, здогадатися, мабуть, не складно. Робили це настільки гучно і дружно, що аж диктор по стадіону попросив людей вгамуватися. Ситуація з діями арбітра на початку другого тайму виглядала так, ніби йому хтось зателефонував у перерві і попросив «поховати» «Карпати».

Майже увесь тайм підопічним Костова довелося грати дев’ять проти одинадцяти суперників. Звісно, було непросто, однак «Карпати» відбивали одну за іншою атаку суперника. Допомогли львів’янам і вболівальники. На кожні вдалі дії у захисті вболівальники реагували дуже вдало та емоційно.

Не обійшлося і без вдалих замін Костова. Поява на полі захисника Ігоря Пластуна суттєво допомогла «Карпатам» у захисті, а вихід на поле Гудими дещо оживив атакувальні дії господарів. Цілком зрозуміло, що «Карпати» майже увесь час захищалися і робили це дуже вдало. Не обійшлося тут і без фарту та супернадійної гри Мартіна Богатінова, який у другому таймі просто таки спіймав кураж і передав його усій команді. Моментів у гравців «Таврії» було багато, однак найголовніше те, що «Карпати» вистояли, а на останніх хвилинах доданого часу іспанець Лукас провів другий гол у ворота суперника. Це був подарунок усій команді та відданим вболівальникам. «Карпати» вибороли надскладну перемогу, перемогу, яку заслужили усі.

Першою перемогою у сезоні «Карпати» зіпсували подарунок головному тренеру «Таврії» Олегові Лужному, який завтра святкує свій день народження.

«Карпати» (Львів) – «Таврія» (Сімферополь) – 2:0 (1:0)
«Карпати»: Богатінов, Ощипко, Балажіц, Мілошевіч, Тосік, Голодюк (Даушвілі, 44), Ткачук (Пластун, 53), Худоб’як, Ксьонз, Лукас, Гладкий (Гудима, 62).

«Таврія»: Кахріман, Едуардо, Селіо, Єзерський, Буссаіді (Гуменюк, 46), Любічіч (Фещук, 55), Гомес, Калініченко, Шиндер, Путраш (Габовда, 89), Назаренко.

Голи: Ксьонз, 31, Лукас, 90+5.

Попередження: Мілошевіч, 12, Тосік, 34, Даушвілі, 44, Гладкий, 45+2, Богатінов, 90, Лукас, 90+5 – Селіо, 11, Буссаіді, 26, Калініченко, 28, Гомес, 79, Габовда, 90.

Вилучення: Даушвілі, 47 (друге попередження), Мілошевіч, 49 (друге попередження).
Арбітр – Дмитро Жуков (Донецьк).

Асистенти арбітра: Володимир Висоцький (Запоріжжя), Олександр Холодинський (Харків).
Четвертий арбітр – Павло Чижевський (Київ).

Інспектор ФФУ – Василь Попович (Іршава, Закарпатська обл.).