Матч у Львові «Ворскла» розпочала активно. Як виявлося зголом, лише тимчасово. Провівши кілька хвилин у захисті, «Карпати» доволі швидко вказали супернику, хто є господарем поля. «Зелено-білі» поступово перехопили ініціативу і почали по-справжньому тероризувати оборону суперника. Найбільше це вдавалося Лукасу. Іспанець у першій половині першого тайму змарнував дві нагоди для взяття воріт. Утім, найреальніший шанс забити втратив Гладкий. Кенія вивів Олександра на побачення з Казаковим, нападник «Карпат» обіграв воротаря, і пробивав уже по порожніх воротах. Коли уже всі вболівальники на трибунах та, мабуть, і сам Гладкий бачили м’яч у воротах, захисник Євген Селін виніс м’яч у поле майже з порожніх воріт. Не було б Селіна, рахунок на табло змінився б на користь «Карпат»… Удар над воротами атакувального захисника Павла Ксьонза у наступній атаці лише підтвердив високі наміри «Карпат» у цьому матчі. Жага реваншу за болючу поразку у першому колі та намір потішити вболівальників в останній грі у році у гравців господарів відчувалася.

До завершення матчу «Карпати» як мінімум тричі заставляли своїх вболівальників підніматися зі своїх місць. Що приємно, одного разу з особливими емоціями. На 35-ій хвилині матчу Кенія віддав чудову передачу на Худоб’яка, Ігор ввірався у штрафний майданчик суперника і в боротьбі з Селіним пробив повз Казакова – 1:0. За хвилину до взяття воріт шанс забити перший гол у матчі втратив Кополовець. Михайла вивели на вбивчу позицію у штрафному майданчику, однак півзахисник «Карпат» з ударом забарився і момент було втрачено. Не оминув увагою вболівальників епізод на 37-ій хвилині матчу, коли Кенія віддав чудову передачу п’яткою на Лукаса. Останній вибігав сам на сам з Казаковим, однак боковий арбітр зафіксував сумнівний офсайд.

«Ворскла» у першому таймі своє щастя біля воріт Романа Мисака шукала після подачі кутових. Це фактично єдиний компонент гри, в якому гості переграли господарів у першому таймі. Небезпеки після стандартів не було. Запам’ятався лише удар Янузі у руки Мисаку після передачі Кривошеєнка.Загалом, підопічним Ніколая Костова вдалося переграти «Ворсклу» у першому таймі. Перевага «Карпат» у рахунку могла бути значно міцнішою, аніж 1:0.

Другий тайм, на відміну від першого, не був таким багатим на події. «Карпати» контролювали гру на полі і, здавалося, в будь-який момент матчу можуть додати. При кожній кращій нагоді підопічні Ніколая Костова намагалися тривожити оборону суперника. Моменти для другого голу були. Зокрема, чудову нагоду збільшити перевагу своєї команди мав Гладкий. Цього разу Олександр пробив у воротаря після хорошої передачі Кенії. На удар Гладкого відповів Янузі. З потужним ударом гравця «Ворскли» впорався Мисак. Загалом, команді Сергія Свистуна бракувало гостроти в атаці. Вона появилася лише тоді, коли питання про переможця матчу було фактично знято.

Сталося це на 72-ій хвилині гри, коли Гладкий реалізував свій третій момент у матчі. Цього разу нападник «Карпат» пробив в кут воріт після флангової передачі Гірського. При рахунку 2:0 уже не вірилося в те, що у цьому матчі вболівальники «Карпат» залишуться без перемоги. Хоч і «Ворскла» прокинулася, однак, на щастя для «Карпат», саме тоді, коли уже було майже відомо переможця і переможеного. До завершення матчу Мисак кілька разів вступав в гру, інколи навіть виходив з-за межі штрафного майданчика, аби нейтралізувати атаку суперника. Словом, усі старання «Ворскли» суботнього вечора завершувалися нічим. Останньою потугою забити бодай один гол був удар Будніка зі штрафного. М’яч, що пролетів над хрестовиною воріт Мисака, мабуть, тепер чекатиме на обидві команди уже на тренувальних зборах перед весняною частиною чемпіонату. На цьому гра і завершилася. Головний арбітр матчу Анатолій Адбула з Харкова, зафіксувавши перемогу «Карпат» з рахунком 2:0, у кращому настрої на зимову відпустку відправив саме «Карпати».

Вболівальники «Карпат» в ейфорії свята не хотіли одразу покидати трибуни стадіону. На такі «Карпати» вони хочуть ходити, на таку гру вони раді дивитися. Тішить те, що Ніколай Костов поступово повертає вболівальників на трибуни, однак мінус, мабуть, у тому, що «Карпати» розігралися лише у той час, коли комадам Прем’єр-ліги потрібно йти на зимову перерву.

Наступні матчі «зелено-білі» проведуть уже в наступному році. Що цікаво, серед відданих вболівальників команди літають чутки, що попри нефарт новозбудованої «Арени Львів», «Карпати» таки зіграють там у 2013-ому…

«Карпати» (Львів) – «Ворскла» (Полтава) – 2:0 (1:0)
«Карпати»: Мисак, Гірський (Озарків, 79), Пластун, Мілошевіч, Кополовець (Голодюк, 62), Даушвілі, Кенія, Ксьонз, Лукас, Худоб’як, Гладкий (Ткачук, 85).
«Ворскла»: Казаков, Матвєєв, Краснопьоров, Скляр (Ченбай, 71), Громов, Маркоскі, Кривошеєнко (Буднік, 81), Пєсков, Чеснаков, Янузі, Селін (Курелєх, 46).
Голи: Худоб’як, 35, Гладкий, 72.
Попередження: Кополовець, 18, Ткачук, 90+2 – Курелєх, 46, Пєсков, 56, Ченбай, 90.