Всеукраїнські тенісні змагання «Кубок Лева» започаткувалися на початку 90-их років, однак з 2000 по 2007 рік не проводилися. У 2007-ому році турнір відродився, і тепер уже є традиційним.

На відритих кортах ФСТ «Динамо» за головні призи змагалися юнаки та дівчата віком до 10-ти, 12-ти та 18-ти років. Загалом, до Львова завітали близько 70-ти учасників з різних куточків західної України, а також із Одеської області.

Організаторам та учасникам турніру вдалося потішити глядачів цікавими поєдинками. Не витримала напруги захоплюючих тенісних баталій і львівська погода. У запланований день фіналів пішов дощ, тому організаторам «Кубка Лева» головні матчі турніру довелося перенести на наступний день.

У змаганнях найстаршої вікової категорії, а саме хлопців до 18-ти років, переміг львів’янин Олександр Вовк. У фіналі другий сіяний турніру переміг Данила Веремейчука з Іллічівська – 6:2, 6:3.

]У дівчат в одиночному розряді до 18-ти років тріумфувала Марта Тимчина. Тенісистка зі Львова у головному матчі змагань здолала Ольгу Онущак (Львів) – 6:3, 6:0.

Львів’янину Віктору Колесниченку не було рівних у турнірі хлопців до 12-ти років. У фіналі він переміг свого земляка Нестора Лопушинського – 4:2, 5:4. Ще одна львів’янка Вікторія Короткова була найсильнішою в одиночному розряді дівчат до 12-ти років.
У змаганнях наймолодших (до 10-ти років) перемогли також львів’яни. У хлопців найсильнішим був Динаїд Янсон, а у дівчат – Юлія Каштелян.

P.S. З 15-ого червня у Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» стартує найпрестижніший міжнародний турнір сезону – ITF UKRZAKHID.