Обидві команди на фініші першого кола набрали хорошої ходи і в останніх поєдинках святкували лише перемоги. Господарі завдяки цьому очолили пелетон переслідувачів лідера «Руху», а гості наздогнали групу команд, які мали в своєму активі по 13 пунктів і зберігають реальні шанси втрутитися у розподіл призових місць.

З перших хвилин поєдинку господарям завдяки активній грі вдалося заволодіти ігровою перевагою і створити декілька непоганих нагод для взяття воріт. Одну із них на 14-ій хвилині вони зуміли втілити у результативний удар. Назар Бойко, отримавши передачу від когось із партнерів, увійшов до «карного» і пробив. Андрій Бандрівський зумів зреагувати і відбив «сферу», проте партнери його не підстрахували і дозволили Бойку повторним пострілом спрямувати «бальона» у сітку. Пропущений гол змусив підопічних Юрія Дубровного додати в активності під час організації атак і як наслідок перехопити ініціативу. Проте, володіючи певною перевагою, чогось по справжньому небезпечного поблизу воріт Романа Чачуня їм створити не вдалося. Деяку небезпеку несли лише удари зі стандартів Ігора Краївського, однак особливо небезпечними їх назвати не можна. З хвилини 30-ої «Куликову» знову вдалося взяти гру під свій контроль і декілька разів потурбувати оборону суперника. Чудову нагоду закріпити перевагу мав капітан команди Ростислав Михальчук, однак, пробиваючи головою після навісу з «корнера» у виконанні Мар’яна Бея, спрямував «круглого» над поперечиною. Кінцівка першого тайму проходила на зустрічних курсах, а чи не найреальнішу нагоду відзначитися втратив Ігор Краївський, який не зумів як слід пробити після навісу з флангу.

З початком другої половини господарям знову вдалося взяти ініціативу у свої руки і на 50-ій хвилині закріпити свою перевагу в рахунку таким потрібним другим м’ячем. Швидка атака завершилася прострілом з правого флангу і Олександр Яремчук, якого футболісти «Демні» «загубили» у власному «карному», спокійно пробив повз Бандрівського. Після цього гості знову активізувалися і в одному з епізодів лише майстерність Романа Чачуня не дозволила пробити по воротах Володимиру Єнілеєву. Надалі гра проходила без помітної переваги когось із суперників. «Демня», прагнучи змінити рахунок, дещо більше володіла м’ячем, однак чогось загрозливого біля воріт «Куликова» створити не могла. Куликівці, користуючись вільними зонами, намагалися організовувати стрімкі контрвипади і один із них на 67-ій хвилині дивом не вдалося реалізувати Яремчук, який перебуваючи на одинці з «кіпером» не влучив у кут воріт. На 76-ій хвилині «Демня» після помилки куликівської оборони отримала шанс «розмочити» рахунок, проте на заваді Івану Кухарському став Чачунь, який зреагував на підступний удар і перевів м’яча через поперечину. Більше таких шансів господарі супернику не давали і довели гру до логічного переможного завершення. При цьому куликівці на 88-ій хвилині були просто зобов’язані забивати і третій гол. Проте Тарас Данило, вийшовши зі своєї половини поля на «рандеву» з Бандрівським, пробив повз ворота.

ФК «Куликів» – СКК «Демня» 2:0 (1:0).
Куликів. Стадіон «Куликів - Арена». 350 глядачів.
Арбітри: Р. Хомин (Самбір), Р. Давлятшин (Сокаль), А. Баран (Червоноград).
Делегат ФФЛ: М. Біць (Львів).
Голи: Бойко (14), Яремчук (50).
Попередження: Денис (20) – Толочко (17).
«Куликів»: Чачунь, Вірт, Михальчук, Денис, Н. Білий, Яремчук (Іванина, 79), Яценко, Чернецький, Бойко (Данило, 65), Тітунін (Бубен, 82), Бей (Кокотайло, 75).
«Демня»: Бандрівський, І. Кухарський, Панченко, Гусак, Борик, Дорошенко, Демків, Толочко (Єнілеєв, 56), Краївський (Вербний, 56), Самолюк (Северенчук, 65), Витак (А. Кухарський, 69).
Юнаки: 5:3.