Перенесені поєдинки з грудня між командами Леви і Сокіл почалися з недільного протистояння колективів у Новояворівську. Другий же матч пройде в понеділок.

Початок першого періоду команди провели в рівній боротьбі. Здавалося, обидві команди були обережними. Небезпечних моментів біля воріт Хочевара і Безхлібного, який дебютував у «Левах», не було. У другій половині періоду гра пішла більш жваво. Спочатку Черненко реалізував буліт, призначений за зрив виходу один в нуль, а ще через кілька хвилин Безщасний прекрасним кидком у дальню дев'ятку зробив рахунок 0:2 на користь гостей. Леви ж спробували відігратися, маючи в кінцівці періоду значну перевагу. Це і відбилося на рахунку, з яким команди пішли на першу перерву. Олександр Плющев після передач Кириченка і Расторгуєва скоротив відставання своєї команди.

А другий період поєдинку пройшов повністю під диктовку команди, що представляє Західну Столицю. Леви провели свій найкращий період за останні кілька місяців, закинувши в ньому п'ять сухих шайб у ворота суперника. Спочатку відзначився Роман Щербатюк, зрівнявши рахунок на табло. Далі в меншості Степан Пономарьов, перехопивши шайбу, обіграв в ближньому бою Хочевара. Четверту шайбу галичан закинув від синьої лінії Кирило Катрич. Передачі йому в цій комбінації віддали Віталій Кириченко і Ігор Шаманський. Останню ж шайбу в періоді закинув Антон Буточнов. Асистували йому Віталій Куликов і Дмитро Гнітько.

У третьому періоді гра вже проходила не в настільки швидкому темпі. Можна відзначити тільки досить впевнені дії Андрія Безхлібного на останньому рубежі червоно-чорних. Підсумковий рахунок - 6:2 на користь Львів. Завтра відбудеться повторний матч між суперниками, а поки констатуємо першу перемогу галичан в році, що наступив.

Леви - Сокіл 6:2 (1:2, 5:0, 0:0)
Шайби: Черненко, Безщасний - Кириченко, Щербатюк - 2, Расторгуєв, Катрич, Буточнов