Заключна частина чемпіонату звела в боротьбі за бронзові медалі фіналістів національного кубка, які зовсім недавно розіграли трофей у Луганську. Тоді «ЛТК» не вистачило зовсім трохи: «Енергії» номінальні господарі майданчика поступилися тільки в серії пенальті.

Тепер же для того щоб і без того історичний сезон завершити з нагородами команді Романа Ковальчика потрібно виграти у львів'ян тричі. Благо, зважаючи краще проведеного першого етапу Екстра-ліги, це можна здійснити на рідний «ЛТК Арені». Але як здійснити те, що не вдалося п'ять тижнів тому, причому тричі? Так, можна сподіватися на успіх у Львові, але «Енергія» ще ніколи не програвала «ЛТК» на своєму майданчику - знову-таки тоді луганчанам доведеться переписувати історію.

У підопічних Олександра Косенка все набагато прозаїчніше. Виграний кубок, звичайно, вагоме для клубу досягнення, але залишитися без медалей чемпіонату - не той результат, на який розраховувало керівництво. Так, попит з працюючого півтора місяці в «Енергії» тренера не настільки великий, але відповідальність за провал пошириться і на нього: все-таки три попередні чемпіонати поспіль львівський клуб незмінно завойовував медалі, а тепер є ймовірність зробити крок назад.

На початок протистояння за бронзу суперники підходять без кадрових втрат, але в ході серії вони напевно виникнуть у кожної з команд. Ніхто не застрахований від травм на фініші виснажливого сезону, та й підрахунок жовтих карток нині як ніколи актуальне запитання. Саме тому однією з головних складових успіху повинна стати правильна розстановка пріоритетів на кожен наступний матч серії. Тут перевага на боці досвідчених гравців «Енергії», але козир «ЛТК» - відчуття реваншу, яке просто зобов'язане бути присутнім у луганчан. Взяти реванш за фінал кубка, а з ним і комплект бронзових медалей - гідне завершення сезону.

Якщо молодь Романа Ковальчика зрозуміє, наскільки важливі в кар'єрі кожного з них майбутні поєдинки проти львів'ян, «Енергії» буде дуже непросто. Якщо ж настрій «ЛТК" не буде максимальним, що простежувалося у деяких гравців у протистоянні з «Ураганом», то команда Олександра Косенка цілком може виграти на класі.

Джерело: sport.ua

Фото: НФК Ураган