Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Плакати почали з’являтись у залі під час того, як голова комісії Ярослав Качмарик пропонував виділити 7,086 млн. грн. на проведення довиборів за рахунок вільних залишків бюджетних коштів.

Самі пікетувальники на запитання яку вони організацію представляються відповідали – громаду Львова.

Голова ТВК у Львівській області Микола Щур причетність до акції виборчої комісії спростував.

Присутній під час засідання кандидат у депутати до обласної ради Богдан Хруставчук розповів журналістам, що люди, які тримали плакати були представниками ВМГО «Молоді регіони».

Однак, сам Хруставчук зазначив, що пікет бюджетної комісії не пов'язаний із його політичними планами, а таким чином молоді люди хотіли показати, що питання довиборів є на контролі громадськості.

«Говорили, чому не збирались люди, чому це питання не обговорювали, тому коли зараз обговорювали, люди прийшли, гасла для всі зрозумілі чітко – натяк на те, що на контролі громадськості, що потрібно ті вибори провести. З боку обласної адміністрації все зроблено, кошти знайшли. Мені цікавить питання, що відбудеться безпосередньо в день голосування, чи будуть депутати за це голосувати», – повідомив він.

Нагадаємо, сьогодні постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради підтримала проект рішення про виділення кошів на проміжні вибори депутатів за рахунок за рахунок кредиторської заборгованості, що склалась наприкінці минулого року у зв’язку з не проведенням казначейством платіжних доручень.

Аби гроші на вибори таки виділили за відповідне рішення повинні проголосувати депутати.