Звернення є у розпорядженні Вголосу.

Йдеться про 6 депутатів обласної ради, котрі вийшли з партії, а згодом і з фракції «Наша Україна», зокрема: Мирослава Сеника, Валерія П’ятака, Павла Хобзея, Тараса Колтика, Тараса Вервеги та Олеся Старовойта.

Конференція «Нашої України», проаналізувавши причини виходу цих депутатів з партії, прийшла до висновку, що об’єктивних причин для такого демаршу не було і висловили сподівання, що і надалі зможе з ними активно співпрацювати, якщо «вони будуть сповідувати демократичні засади розбудови нашого українського суспільства, перебуваючи в інших партіях та громадських організаціях».

Проте конференція нагадала, що вищезгадані політики були обрані до обласної ради за списком, відповідно до Рішення партійної конференції ЛОО «Наша Україна», а за результатами виборів у Львівській обласній раді була сформована фракція «Наша Україна» у складі семи депутатів.

Тому конференція обласної «Нашої України» звертається до цих депутатів з вимогою добровільно скласти депутатські повноваження та дозволити по праву стати депутатами обласної ради «нашим відданим партійцям відповідно до виборчого списку».

«Партія «Наша Україна» чесно виборола на виборчих перегонах право мати своїх народних обранців та партійну фракцію у Львівській обласній раді. Сподіваємось на Вашу порядність, чесність та відповідальність перед виборцям, що довірили вам мандати», – йдеться у зверненні до депутатів.

Нагадаємо, що депутати «Нашої України» у Львівській обласній раді вийшли із партії в знак протесту проти рішення керівництва Нашої України іти на парламентські вибори не лише по мажоритарних округах, але й за партійним списком.