Таку думку висловила під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

«Можу констатувати, що більшість, яка сформувалася у Верховній раді, складається із кримінальників, українофобів і так званого болота. Саме ці кримінальники, втіленням яких є Партія регіонів, українофоби, якими є партія комуністів, і «болото», якими є мажоритарні самовисуванці, становлять сьогодні більшість у ВРУ. Цю більшість ви побачили під час голосування за прем’єра Азарова і за голову парламенту Рибака», – сказала Ірина Фаріон.

Вона додала, що особливою перемогою меншості у парламенті є те, що заступником голови ВРУ став «свободівець» Руслан Кошулинський.

Нардеп зазначила, що ця посада для «Свободи» є надзвичайно важливою, адже вперше за історію України віце-спікером став націоналіст.

«Для нас це важливо перш за все у контексті поширення нашого світогляду і зміни суспільної свідомості. Це головне завдання нашої партії – змінювати свідомість. Маючи таку високу трибуну і таку посаду, здобуваючи досвід апаратної роботи у Верховній раді, ми матимемо набагато ширші можливості захоплювати виборців інших сил. Це і є наше основне завдання. Я не маю жодного наміру змагатися з одіозними створіннями у парламенті, але маю серйозний намір прийти до виборців інших політичних сил і переконати їх у тому, що немає іншого шляху, як побудова націоцентричної, української держави», – наголосила Ірина Фаріон.

   Фаріон попередила, що бійки у ВРУ не припиняться

Вона додала, що «кількісно вони (більшість у парламенті – Вголос) переважають, але, без сумніву, якісно ми (опозиційні сили – Вголос) набагато потужніші».