Новонароджений етнофестиваль "Підкамінь", ставши з першого разу найбільшим фестом, обіцяє не збавляти обертів. Цьогоріч організатори фестивалю запропонують відвідувачам окрім звичних дійств три різножанрові сцени, багато окремих ексклюзивних проектів, майстер-класи для дітей і для дорослих.

Для різних категорій публіки будуть окремі програми етно-джазу, етно в акустиці та програма електронної етно-музики від проекту "Квартира Drum&Bass" від DJ Derrick та DJ Tonika.

Вже зголосилися і підтвердили участь на фестивалі "Гайдамаки" (Київ), "Свята Ватра" (Естонія), "Русичі" (Білгород-Дністровський), "ДримбаДаДзига" (Київ), "Гуцул-Каліпсо" (Чернівці). У стадії домовленості: "Даха-Браха", "Майстерня пісні", "Гудаки", "Бай", "Мандри", "Вій", "Оркестр Янки Козир" та інші.

Не зважаючи на витрати, організатори мають надію на участь Олега Скрипки та "ВВ", очікуються гурти з Польщі, Литви, Чехії, Німеччини, Австрії, Франції, Молдови та Росії.

Також цього року "Підкамінь" матиме змогу запропонувати літературні імпрези. Спеціально для фестивалю літературні акції готують авангардовий письменник, редактор журналу "Четвер" Юрій Іздрик та культуролог Юрій Кучерявий, відомий як куратор літературних зустрічей у "Кабінеті".

Сайти фестивалю: pidkamin.ridne.net, dzyga.com