Після дніпродзержинського «Дніпра-Азоту» підопічним Желько Лукаїча довелося зіграти із сильнішим суперником – дніпропетровським «Дніпром». Відтак, нерви у діях «політехів» відчувалися. На перший погляд, усе складалося за їхнім сценарієм, але дещо схвилювали швидкі два фоли центрового львів’ян Владана Вукосавлєвіча. Утім, у теперішній команді Владан – не єдиний лідер, відтак і без нього галичании непогано провели першу чверть матчу, в якій святкували перемогу з рахунком 21:18.

Друга чверть поєдинку розпочалася за подібним сценарієм. Нерви, промахи, підбори під чужим щитом і… знову промахи. Перші хвилини не були результативними. Єдине, що запам’яталося - це те, як два рази для «Політехніки-Галичини» Дарел Мітчелл при пресингу суперника ефектно врятував м’яч, навмисне вдаривши його об суперника.

Найактивнішим у складі «Дніпра» у другій чверті був Олексій Щепкін. Він двічі поспіль влучив з-за меж трьохочкової лінії. Хоч і кінець другого періоду підопічні Желько Лукаїча зіграли не найкращим чином, однак на велику перерву господарі пішли лідерами – 36:32.

Миритися з роллю наздоганяючих після перерви не хотів Щепкін. Олексій знову продемонстрував, що він хороший дальнобійник. Відтак, цілком прогнозовано, що львів’яни не отримали солодкого життя після перерви. Суперники зробили ривок 7:0 та повели у рахунку. У подальшому начебто гра вирівнялась. Очки здобували, як господарі, так і гості. Запам’яталися два «трюльники» ветерана львівського баскетболу Ярослава Зубрицького. Згадалися ті часи, коли Ярослав це робив і частіше, і впевненіше. На табло засвітилось 50:50 і все для команд розпочиналося спочатку.

За 1.19 до кінця третього періоду табло фіксувало п’ятиочкову перевагу гостей - 50:55, а на останню перерву у матчі команди пішли за рахунку 52:60 на користь «Дніпра».

На початку останньої чверті гри гра у «політехів» і надалі не клеїлася. Утім, ключовий епізод стався на 3-ій хвилині періоду, коли технічний фол отримав головний тренер «Дніпра» Валдемарас Хомічюс. Мітчел з лінії штрафних двічі влучив, і пішло-поїхало…

«Політехніка» при неймовірній підтримці трибун рванула вперед. За 4:44 до завершення четвертого періоду Мітчелл вирівняв становище на табло, після чого пішли баскетбольні «гойдалки». За 14,5 секунд до кінця на табло висвітився нічийний рахунок - 82:82. До овертайму готові були, мабуть, усі. Утім, не сталося як гадалося. Після тайм-ауту «студенти» зробили вимушений фол на снайпері Щепкіну. Олексій з лінії штрафних влучив лише одного разу. На атаку у «Політехніки» залишалося 7,2 секунди. Ще один тайм-аут Лукаїча був життєво необхідним. Саме він мав визначити комбінацію та баскетболіста, який виконуватиме доленосний кидок. Героєм львів’ян став Майкл Лі. Його валідольний «трюльник» дозволив його команді обіграти «Дніпро» та зірвати з місць глядачів у залі. За такі емоції вони і люблять баскетбол, за такі емоції вони і приходять на матчі…

Політехніка - Дніпро 85:83 (21:18, 15:14, 16:28, 33:23)

Політехніка: Мітчелл (23 + 5 втрат), Стефанишин (6), Іконіч (17 + 8 підборів), Лі (7), Вукосавлєвіч (12) - старт; Зубрицький (6), Шкурупій (5 + 7 підборів + 4 передачі), Васільєвіч (5), Салтовець (4 + 5 підборів + 4 втрати), Алфьоров (0).

Дніпро: Лоу (22 + 4 передачі), Вільховецький (7 + 4 передачі), Васіліюс (16 + 6 підборів), Тимофєєнко (2), Кіккерт (11) - старт; Щепкін (14), Галдікас (5), Корнієнко (4), Месяц (2), Мішула (0).

Фото з офіційного сайту Суперліги