Черговий яскравий матч уболівальникам «Політехніки-Галичини» подарував Даррел Мітчелл. Американський захисник, який встигав здобувати очки й відпрацьовувати в захисті, завершивши гру із 22 очками й 6 підбираннями в активі, привів львівську команду до перемоги над маріупольським «Азовмашем» із рахунком 80-73.

У першій половині «Азовмаш» відчував серйозні проблеми не лише в захисті, а й в атаці, дозволивши «Політехніці-Галичині» ще до середини стартової десятихвилинки повести в рахунку 12-4. В середині наступної чверті, після дальнього влучання Саші Васильєвича, перевага «політехів» сягнула двадцяти пунктів (16-36). Утім, за час, що залишився до великої перерви, маріупольцям вдалося вирівняти гру та суттєво скоротити своє відставання. Кульмінацією ж першої половини став триочковий Неманьї Гордича, котрий і встановив її рахунок – 31-38.

У третьому періоді господарі, у складі яких активністю вирізнялисяЛінн Грір і Мирослав Радуліца, організували ще один «камбек». Однак Майк Лі, а потім і Даррел Мітчелл своїми влучними кидками «пригасили» запал «приазовських левів». Тож до заключної чверті суперники підійшли за дев’ятиочкової різниці в рахунку на користь «Політехніки». Кінцівка матчу минула у відчайдушних спробах маріупольців, які загалом за гру «змазали» 21 із 27 дальніх спроб (!), відігратися. І хоча певне пожвавлення у гру «Азовмашу» вніс Олексій Печеров, врятувати матч команді Александара Кесара не вдалося.

Окрім Даррела Мітчелла, результативну гру в складі «Політехніки» продемонстрували Майкл Лі (15 очок + 7 підбирань) і Владан Вукосавлевич (13 очок + 6 підбирань).

Найрезультативнішим гравцем «Азовмашу» став Лінн Грір, на рахунку якого 19 очок, 8 підбирань і 6 передач. 16 очок здобув Неманья Гордич, 14 очок – Мирослав Радуліца. 10 очками й 6 підбираннями відзначивсяОлексій Печеров.

Джерело: Суперліга