Другий київський матч Політехніка повинна була зіграти проти БК Київ. П'ятничні матчі суперники провели в схожій манері - провалилися начисто, програвши Будівельнику і Говерлі близько 30 очок. Тому сьогодні і "вовки", і "леви" мали намір реабілітуватися за п'ятничну ганьбу.

У дебюті краще передбачувано заладилося у гостей. Система з максимальним завантаженням Вукосавлевіча давала свої плоди - серб просто домінував під кільцем Києва, забиваючи м'яч за м'ячем. Там же, де не встигав Владан, страхували Мітчелл і Лі, що грали, на відміну від п'ятниці, з потрібною якістю. До того ж, у Києва швидко намалювалися проблеми з порушеннями у лідерів - по три фоли схопили Гудс і Робінсон. У таких умовах в першій чверті пручатися "вовки" могли з трудом - за 10 хвилин вони не набрали навіть 10 очок, обмежившись дев'ятьма.

Змінювати ситуацію команда Паскуалі взялася у другій чверті. Гудс, який у своєму пасиві мав три фоли, не думав іти з паркету і нарешті почав влучати. По "трюльнику" зарядили і Подолян зі Швецем. Відрив почав скорочуватися стрімко і навіть триваюча феєрія від Вукосавлевіча не могла завадити поверненню "вовків" у гру. Як результат, на перерву суперники пішли з семиочковим перевагою Політехніки, яке на тлі домінації в першій чверті здавалося майже мізерним, - 33:40.

Втім, розвинути успіх Києву не вдалося. Львів'яни стабілізували гру в обороні, а прекрасна гра дуету Мітчелл-Лі за підтримки Алфьорова гарантувала "політехам" стабільні "+12" по ходу більшої частини десятихвилинки. Примітно, що майже всю третю чверть просидів на лавці Вукосавлевіч - Олег Салтовець свою роботу змінника виконував чи не зразково. У Києва, за великим рахунком, виходило небагато: рідкісні триочкові чергувалися з помилками і втратами. 45:61 після 30 хвилин - і шанси Києва на успіх виглядають мізерними.

У четвертій чверті гра киян не покращилася. Повернення Вукосавлевіча додало Політехніці очок, остаточно піймали свою хвилю Лі і Мітчелл, а Київ у цей час обмежувався лише рідкісними випадами своїх американських легіонерів. У середині відрізка, за рахунку 51:70, Желько Лукаїч взяв тайм-аут, після якого гру практично можна було закінчувати - "біло-зелені" просто її законсервували, довівши справу до логічного завершення.

Політехніка здобуває перемогу і частково реабілітується за провал у грі з Будівельником і, в разі поразки Ферро, має шанс вийти на третю позицію. Київ залишається останнім.

БК Київ - Політехніка 59:78 (9:22, 24:18, 12:21, 14:17)
Київ: Робінсон (7), Гудс (13 + 8 втрат), Подолян (5), Бобров (8 + 6 підборів), Сандул (2 + 6 підборів) - старт; Джонс (14 + 6 підбирань), Швець (8) , Крутоус (2), Полежаєв (0).
Політехніка: Мітчелл (17 + 6 передач + 3 перехоплення), Алфьоров (7), Стефанишин (9 + 7 підбирань), Лі (23 + 11 підборів), Вукосавлевіч (20 + 12 підборів + 4 перехоплення) - старт; Іванов (2 ), Салтовець (0 + 6 підборів), Васільєвич (0), Шкурупій (0).
Кидки з ближньої та середньої дистанції: 19/36 (52,7%) - 26/59 (44%)
Кидки з дальньої дистанції: 4/18 (21%) - 2/11 (18,1%)
Штрафні кидки: 9/13 (69,2%) - 20/28 (71,4%)
Підбори: 30-47; Передачі: 12-10; Втрати: 17-11

Джерело: Isport.ua