За останній тиждень волею календаря львів’янам довелося зіграти чотири матчі у Суперлізі. «Черкаські Мавпи», «Миколаїв» «Хімік» та «Одеса» намагалися обіграти оновлену львівську команду протягом останнім семи днів. Вдалося це лише лідеру чемпіонату южненському «Хіміку». В усіх інших матчах «політехи» заставляли свого суперника покинути майданчик переможеним. Такий результат галичан можна вважати більш, ніж успішним.

Перед матчем з «Одесою» найбільше цікавило те, що зможе команда Желько Лукаїча витримати такий напружений ігровий графік. Наперед можна було передбачити, що львівським гравцям бракуватиме свіжості у цьому матчі. Утім, львів’яни зіграли «через не можу», перетерпіли і витиснули максимум з цього матчу.

Перша чверть поєдинку не подарувала глядачам нічого особливого. Рівна гра під обома щитами з невеличкою перевагою господарів у рахунку – 20:17. Хоч у другій чверті гри одеситам вдалося зробити ривок 5:0, однак лише тимчасово. Лукаїч поступово вливав у гру свіжу кров і таки знайшов гравця, який завдяки своїм партнерам по команді відштовхне команду від дна. Ветеран львівського баскетболу Ярослав Зубрицький влучним кидком з периметра вивів свою команду вперед перед великою перервою – 36:34, однак до завершення другого періоду команда Олега Юшкіна скоротила розрив до мінімуму – 36:35.

Після великої перерви одесити Ларош і Кривич наочно продемонстрували високі наміри своєї команди у цьому матчі. Ривок господарів з рахунком 4:0 змінив лідера. Як виявилося згодом, лише тимчасово. Підопічні Желько Лукаїча не дозволяли супернику йти у відрив, вдало граючи у захисті. Натомість в атаці у львів’ян усе виходило з перемінним успіхом.

Владан Вукосавлєвіч хоч і не дуже вдало діяв в атаці, однак саме він вивів «Політехніку» вперед у третьому періоді – 43:42. Після цього пішли так звані «гойдалки»: вперед виходила як і одна, так і інша команда. При рівній грі одесити спромоглися на ще один ривок, і цього разу набагато серйозніший за попередній. Влучний кидок колишнього «політеха» Євгена Аннєнкова заставив в гру втрутитися Желько Лукаїча. Рахунок став 59:53 на користь одеситів. Після тайм-ауту коуча львів’ян галичани дещо відігралися, однак отримали ляпас…від арбітрів. Технічний фол Іконічу коштував гостям чотири результативних штрафних від Лава. Перевага господарів сягала уже семи очок – 65:59.

Найбільше порадувало те, що «Політехніка» у цьому сезоні не здається при будь-яких обставинах. Команда бореться до останнього і гне свою лінію гри, незважаючи на суперника та арбітрів. Так і сталося цього разу. Львів’яни показали, що вони є справді командою, і у вирішальний момент матчу вміють приймати правильні рішення.

Усю перевагу БК «Одеси» знівелювали двоє гравців – Мітчел та Васільєвіч. Їхній успіх на свій помножив Стефанишин, влучивши «трюльник». У катастрофічному становищі були уже господарі – 72:77.

Тактика вимушеного фолу дивідендів «акулам» не принесла. Мітчел з лінії не хибив, а гравці «Одеси» не влучили з периметра у відповідальний момент. «Політехи» здобули важку, однак вкрай необхідну перемогу, яка ще міцніше адаптувала львів’ян вгорі турнірної таблиці.

БК Одеса - Політехніка 82:85 (20:17, 15:19, 24:17, 23:32)

Одеса: Ларош (16 + 4 передачі + 3 перехоплення), Лав (14 + 7 підборів + 4 втрати), Кальніченко (8), Агафонов (3), Хант (0) - старт; Кривич (19 + 3 перехоплення), Балашов (13 + 7 підборів + 2 блок-шота), Аннєнков (7), Коваль (2), Носков ().

Політехніка: Мітчелл (16 + 4 передачі), Іконіч (14), Стефанишин (7), Лі (14 + 8 підборів + 5 передач + 4 втрати + 3 перехоплення), Вукосавєевіч (13 + 12 підборів) - старт; Шкурупій (10 + 6 підборів), Васільевіч (8 + 9 передач), Зубрицький (3), Алфьоров (0).