Після перемоги над Азовмашем у таборі Політехніки, мабуть, остаточно повірили в свої сили. Це безумовно позначилося на грі підопічних Желько Лукаїча у вчорашньому матчі. Протягом 32-33 хвилин Політехніка виглядала прекрасно, часом виставляючи зіркових гравців Донецька на відверте посміховисько.

Особливо процвітав у цьому Вукосавлевіч: Владан знущався і над Сонгайлом, і над Фішером, а Хосеп Беррокаль, судячи з його ж виразу обличчя в другій чверті, ніби зовсім не очікував подібного перфомансу від головної зірки львів'ян. Саме феєрична гра Вукосавлевіча в першій половині дозволила "політехам" створити необхідний запас міцності - вже до середини другої чверті Владан мав на своєму рахунку потужний дабл-дабл.

Попадання з дистанції, а також відверто провальна гра Донецька в нападі (схема "Сонгайла розбереться" не працювала, так само, втім, як і далекобійна артилерія гостей), дозволили Політехніці закріпитися на перевазі в 15 очок. З ним команда Лукаїча і завершила першу половину.

На вельми очевидний крок Беррокаля, коли були підключені всі сили до зупинки до Вукосавлевіча, Желько Лукаїч відповів ще краще. Сербський тренер змістив акцент атак своїх гравців з Вуко на двох інших лідерів - Лі і Мітчелла. Постійні ізоляції американських гравців закінчувалися влученнями, чого, мабуть, Донецьк знову не очікував. У відповідь - лише рідкісні постріли Рамела Каррі та "трійка" новачка Мілледжа з сиреною про закінчення третьої чверті.

Вже на початку четвертої чверті результат зустрічі був вирішений наперед – цей Донецьк ніяк не відіграв би 20 очок. Налякати господарів змогли "пастки" гостей. У львів'ян несподівано виникли проблеми з їх проходженням. Цим гості інколи користалися. Чому Беррокаль і ко не використовували цей елемент раніше, залишилося загадкою. Політехніка довго не могла поставити фінальну крапку, але таки зробила - за 1.50 до фінальної сирени дальній від Васільєвіча закрив гру. Знаком оклику стали два очки від молодого Антона Давидюка, забиті під саму сирену.

Політехніка перемагає і потихеньку наближається до трійки лідерів. Донецьк у черговий раз ганьбиться. Олексій Єфімов знову повернувся на лаву запасних "тигрів". Чи не до швидкої відставки Хосепа Беррокаля цей знак?

Політехніка - БК Донецьк 80:67 (18:12, 21:12, 27:24, 14:19)

Політехніка: Мітчел (20 + 6 передач + 3 перехоплення), Алфьоров (3), Стефанишин (4), Лі (20), Вукосавлєвіч (20 + 16 підборів) - старт; Іконіч (3), Васільєвіч (3 + 4 передачі), Шкурупій (3), Давидюк (2), Зубрицький (2), Д.Тютюнник (0).

Донецьк: Лукашов (3), Каррі (23), Пустозвонов (7), Сонгайла (13), Фішер (3 + 8 підборів) - старт; Стояновські (7), Мілледж (5), Глєбов (4), Малюк (2 ), Отверченко (0), Липовий (0).

Фото Віктора Диченка

На фото: Даррел Мітчел знову довів свій високий клас 

Фотогалерею матчу можна переглянути тут