Після досить несподіваної перемоги в першому матчі серії проти Хіміка Політехніка опинилася в ще більш важкому становищі, адже до втрати Даррелла Мітчелла додався ще й фактор відсутності Горана Іконіча. Тим не менш, львів'яни зуміли вийти з такої ситуації з гідністю.

Желько Лукаїчу вдалося здивувати всіх, хто стежив за Політехнікою протягом сезону. Це пов'язано з появою Дениса Тютюнника на паркеті з перших хвилин. І молодий захисник відразу ж віддячив своєму наставнику - саме він набрав перші очки команд у матчі, а вже через хвилину після промаху свого партнера Леоніда Стефанишина з лінії штрафного взяв підбір і додав ще два очки у кошик Хіміка. У цілому ж команди почали матч рівно і не дуже результативно, суперники здійснювали чимало втрат, фолили і просто хибили кидки. Тут потрібно відзначити не стільки хороший захист, а поганий напад. До середини чверті Політехніка зуміла зробити невеликий ривок за допомогою дальніх влучань Майкла Лі та Івана Шкурупія (українець влучив здалеку двічі) - гості вийшли вперед на шість пунктів. Суад Шехович за допомогою штрафних кидків скоротив лідерство "левів" до двох очок, але тут господарі знову отримали удар, якого не чекали - точний триочковий від Тютюнника, який тільки-но вийшов на паркет. Цей кидок став останнім точним в дебютній чверті - за дві хвилини ігрового часу, що залишилися, команди хибили кидки і здійснювали втрати, як і на початку матчу.

З початком другої десятихвилинки невелика перевага Політехніки почало танути. Олег Салтовець своїми точними спробами під кільцем якийсь час тримав свою команду в грі, але незабаром стало помітно, що гості трохи зменшили обороти. Скористався цим Суад Шехович, який самотужки зробив ривок 7:0 і змусив Лукаїча скористатися хвилинною перервою. Перевагу вже южненців з легкістю розбив Саша Васільєвіч (дальнім влучанням), який, втім, майже відразу ж отримав третій фол і вирушив додивлятися першу половину з лавки. У ній особливо бурхливих сплесків більше не траплялося - команди налагодили гру в захисті і пропускали вже набагато менше очок. У підсумку, на велику перерву суперники пішли за мінімальної перевазі гостей.

У перерві наставником львів'ян, ймовірно, був зроблений акцент на заграванні лідера команди Владана Вукосавлєвіча. Спочатку серб добре впорався під кільцем, але потім став хибити і не зміг відправити свою команду в черговий відрив. Южненці при можливості уникали зустрічі з Владаном під кільцем, а з дистанції у них виходило атакувати досить непогано - особливо у Віллі Діна і Сергія Попова. Суперники, як і раніше, не відпускали один одного на відстань навіть у п'ять-шість очок. Але в середині третьої чверті це таки сталося - і знову в ролі тих, що рвалися до перемоги, виступили "леви". В один момент Хімік став не влучати з непоганих позицій, після чого, можливо, у господарів десь опустилися руки. Тріо Шкурупій-Васільєвіч-Вукосавлєвіч завдяки агресії в атаці в основному за рахунок штрафних віддалили свою команду від Хіміка на дев'ять очок. До кінця передостаннього ігрового відрізку прокинувся Дево Джозеф, який відвантажив в кошик Політехніки два точних кидки з дистанції. Канадця підтримали і партнери, але наздогнати львів'ян господарям не вдалося завдяки все тому ж Вукосавлєвічу, який знову активізувався під кільцем суперника. На останню чверть у матчі команди пішли за "+5" для Політехніки.

"Енд-ван" Олександра Рябчука, який вперше в матчі вийшов на паркет, наблизив Хімік на відстань двох пунктів, але він же і повернув все як було. Олександр схибив у двох наступних атаках своєї команди - Олег Салтовець і Саша Васільєвіч покарали молодого українця, а також Звєздана Мітровіча, який замінив його майже відразу ж. Титанічними зусиллями команді Звездана Мітровіча вдалося знову вирівняти рахунок - постаралися Попов та Шеховіч, але вже незабаром команді з Заходу України вдався вирішальний ривок у матчі. Його автором, звичайно ж, став Владан Вукосавлевич, проте без підтримки партнерів його зусилля були б марними. Трохи менш ніж за три хвилини до фінальної сирени львів'яни знову повели з різницею у вісім пунктів, а дії южненців вже більше нагадували хаос - тому врятувати матч господарям "Олімпу" не вдалося.

Політехніка робить те, чого від неї очікували дуже небагато людей, везучи з Южного дві перемоги. Тепер же підопічні Желько Лукаїча мають всі шанси завершити серію у Львові.

Хімік - Політехніка 75:82 (16:21, 22:18, 17:21, 20:22)
Хімік: Попов (12), Джозеф (7), Шехович (13 + 8 підборів), Коваленко (5 + 3 блок-шоти), Завадський (6) - старт; Дін (13 + 6 передач + 4 втрати), Пустовий ( 13), Лешіч (3 + 5 підборів), Рябчук (3), Бобров (0), Тодіч (0).
Політехніка: Васільєвіч (10 + 4 передачі), Тютюнник (9), Стефанишин (4 + 5 підбирань), Лі (7), Вукосавлєвіч (23 + 8 підборів) - старт; Шкурупій (13 + 7 підборів), Салтовець (10) , Алфьоров (6 + 8 передач), Іванов (0).
Кидки з ближньої та середньої дистанцій: 22/45 (49%) - 21/37 (57%)
Кидки з дальньої дистанції: 5/31 (16%) - 7/15 (47%)
Штрафні кидки: 16/20 (80%) - 19/30 (63%)
Підбори: 37-38; Передачі: 19-25; Втрати: 6-12
Рахунок у серії - 0:2

Джерело: Isport.ua