Початок західноукраїнського протистояння залишилося за Говерлою – поки лідери Політехніки шукали себе на паркеті, Тревіс Пітерсон, Кінделл Дайкс і компанія організували солідний ривок 6:13, який увінчався точним влученням Павла Ревзіна за дуги. Желько Лукаїчу, природно, довелося негайно брати хвилину, що балканський спеціаліст і зробив, зупинивши тим самим падіння своєї команди.

Після хвилинної перерви Політехніка налагодила гру в обороні, і кожен набраний бал давався гостям з куди більшою працею, ніж це було на старті. А завдяки, зокрема, якісному відрізку від Ярослава Зубрицького, який змусив помилитися Райана Пірсона. а потім, як в кращі часи, забив триочковий, львів’яни зуміли відновити рівновагу в рахунку – на двохвилинний відпочинок команди пішли за рахунку 19:19.

У другій чверті куди переважніше виглядали вже господарі – набирали свої очки Мітчелл і Владан Вукосавлевіч, який звично панував під щитами (втім, до кінця зустрічі центровий помітно "видихався", що створило його партнерам певні проблеми), а Говерлу в грі тримав виключно Кінделл Дайкс. Він у відсутність Юджина Лоуренса отримав право "першої ночі" ледь не на кожну атаку івано-франківців, а тому до великої перерви на рахунку у американського захисника було вже 18 балів, хоча сам ігровий відрізок залишився за Політехнікою.

Втім, семиочкову перевагу господарів досить швидко нівелювали два трюльники поспіль Айінде Убаки, і на досить довгий час на паркеті були справжнісінькі гойдалки. При чому головними дійовими особами були аж ніяк не тільки легіонери – запал Дайкса вщух, Вукосавлевіч помітно втомився, і виглядав аж ніяк не кращим чином. Зате, наприклад, Юрій Фрасенюк в кінцівці третьої чверті встиг і енд-ван забити, і Кінделла на триочковий кидок вивести, і поставити "горщик" не комусь, а самому Вуко. У львів’ян вистрілив Леонід Стефанишин: його навіжений триочковий від скла з сиреною про завершення часу на атаку був настільки складним і ефектним, що навіть сам гравець відразу не повірив у своє щастя.

Ключем до перемоги львів’ян став захист, в якому господарі в четвертій чверті виглядали якщо не монолітом, то дуже і дуже впевнено. Легіонерам Говерли раз за разом доводилося здійснювати дуже важкі кидки. За дуги у гостей, що назиивается, не пішло, а лідера, здатного потягти команду за собою у важку хвилину, під рукою у Євгена Мурзіна просто не виявилося. На іншому кінці паркету різницю зробив Саша Васільєвіч – після його триочкового влучення за чотири хвилини до фінальної сирени і парочки результативних передач Політехніка відірвалася від суперника на дев’ять очок, і свою перевагу згодом так і не упустила.

Політехніка-Галичина – Говерла 74:63 (19:19, 19:11, 15:22, 21:11)

Політехніка: Мітчелл (14 + 6 передач + 5 втрат), Стефанишин (8), Алфьоров (2), Лі (12 + 6 підбирань), Вукосавлевіч (15 + 12 підборів) – старт; Іконіч (9), Шкурупій (6 + 5 підборів), Васильович (5), Зубрицький (3), Салтовець (0)
Говерла: Убака (6), Дайкса (25), Фрасенюк (8), Лемик (0), Пітерсон (5 + 5 підборів) – старт; Пірсон (10 + 5 підбирань + 5 втрат), Ревзін (9 + 5 підбирань)

Фото: БК Говерла

На фото: Львів’янин Ярослав Лемик користі "Говерлі" приніс небагато. Майкл Лі на свій рахунок записав 12 очок і 6 підбирань