На початку зустрічі господарі майданчику одразу вирвались вперед, на що тренер «Одеси» Олег Юшкін відреагував миттєво, взявши тайм-аут. Вже на третій хвилини гри його команда поступалася з рахунком 5:11. Після його настанов гості заграли дещо по-іншому. Їм вдалося виправити цифри на табло. Гра вирівнялася завдяки Джастіну Лаву, який суттєво посилив «Одесу» вийшовши на паркет. Свіжість американця відчувалася. Попередній матч з «Говерлою», на відміну від інших гравців команди, він пропустив.

Гості не лише скоротили відставання, а й зуміли на початку другої десятихвилинки вирватись вперед. Зробили це завдяки старанням ветерана українського баскетболу Євгена Аннєнкова.Далі почалася так звані «гойдалки»: вперед виходила як і одна, так і інша команда.

За кілька хвилин до перерви ривок господарів почав робити Дарел Мітчел, який після фолу Брейзелтона три рази влучно пробив з лінії штрафних і «Політехніка» була уже попереду - 40:36. Наростити превагу львів’янам не вдалося, і відпочивати команди пішли за рахунку 44:43 на користь господарів майданчика.

У третій четверті баскетболісти «Політехніки-Галичини» завдяки кидкам з периметра Горана Іконіча, Сергія Алфьорова та Дарела Мітчела зуміли вирватись вперед на десять пунктів. Гості не збиралися здаватися, і зусиллями Андрія Агафонова та Джастіна Лава тримали пристойну відстань у рахунку. Більше зробити гостям у третій чверті не вдалося. На це забракло часу.

Розпочали останню десятихвилинку команди за рахунку 73:66 на користь львів’ян. До гри підключився львівський плеймейкер Саша Васільєвіч, який не лише влучно кидав з периметра, а й вчасно віддавав результативні передачі. Одесити грали фактично зусиллями одного Джастіна Лава, котрий у результаті набрав 27 очок і став найрезультативнішим гравцем матчу. Але це не допомогло його команді пермогти у цьому поєдинку. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Політехніки-Галичини» з рахунком 93:83. Перемігши гостей з Одеси, галичани нарешті перервали для себе невтішну серію.

Варто відмітити що гравці «Політехніки» у цьому матчі дуже вдало виконували кидки з лінії штрафних, з 19-ти спроб вони схибили лише 1 раз. Дарел Мітчел оформив дабл-дабл - 18 очок 10 результативних передач. Майкл Лі набрав 14 очок, зробив 10 підбирань і віддав три результативні передачі.